SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
po zakonczeniu redukcji jak nie wrócisz do starych nawyków to bedzie dobrze, trening, dobra micha i bez liczenia już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Niestety nie. Bez liczenia nic nie bedzie z tego. I to tez dziwne, bo niby jestem okolo 2500 kcal caly czas, co jest jakies 300 kcal na minus; ale i tak wiem wiecej jak kiedys. Sadze, ze wczesniej wina piwa i tluszczy, wiadomo browar wchodzi jak browar, a tluszcze nie sa objetosciowe i mozna w malej porcji doyebac kcal.

daget - tylko kiedy my te redu zakonczymy? neva gonna happen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
niby tak, ja zboczenie ważenia wszystkiego mam cały czas i nie wezmę dopóki nie zważę

też mi się wydaje - szczególnie na redukcji, że bez ważenia ciężko może być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jem wiecej jak kiedys mialo byc tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też się zastanawiam, czy dalej tą redukcję ciągnąć. Nie wiem co robic dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Kapitan Wodka
Niestety nie. Bez liczenia nic nie bedzie z tego. I to tez dziwne, bo niby jestem okolo 2500 kcal caly czas, co jest jakies 300 kcal na minus; ale i tak wiem wiecej jak kiedys. Sadze, ze wczesniej wina piwa i tluszczy, wiadomo browar wchodzi jak browar, a tluszcze nie sa objetosciowe i mozna w malej porcji doyebac kcal.

daget - tylko kiedy my te redu zakonczymy? neva gonna happen


Jak dotniesz kalorie i będziesz walić aeroby jak dziki możesz skończyć i za miesiąc tylko co z Ciebie zostanie.
Cierpliwości, wysokie kalorie, w miarę upływu czasu dokładaj aeroby i wytniesz się, a zostanie coś mięsa. Ja też już prawie 4 miechy lecę, może do wakacji dam radę osiągnąć to co zamierzam- nie ma "letko" jak to mawiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
kalikstat
też mi się wydaje - szczególnie na redukcji, że bez ważenia ciężko może być...


na redukcji tak, ale ja pisałem po jej zakończeniu, w końcu po pewnym czasie czy przyjmujemy za mało czy za dużo kcal waga się nie zmienia, oczywiście jedząc dalej zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja nie przerwe chocby nie wiem co teraz. Czuje sie dobrze, cwiczy sie ok. Za tlusty jestem zeby przerywac, musze zejsc do sensownego bf, wtedy moge sie bawic inaczej. Nie wiem ile to zajmie, ale chuy z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
misiek - no wlasnie mysle tak samo, mam wrazenie, ze poki co na 2500 calkiem dobry rekomp idzie. Nie chce znowu zejsc szybko do 2000 kcal... wiadomo co wyjdzie. moze z czesem, na ostatnie tygodnie tak zrobie, ale stopniowo. poki co jest ok, moge jeszcze duuuzo aero dac zeby kcal nie ruszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ile razy tygodniowo robisz aero i ile minut na każdej sesji, może spróbuj robić krótsze sesje, ale interwałowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium