SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Przyznam, ze im dalej tym bardziej sie wkrecam Duzo czytam codziennie, troche analizuje i nie wszystko jest czarne albo biale. Zazwyczaj jest szare. Poki co dieta dziala znakomicie, ale jak mowie to zadna magia - masz bilans i tego sie trzymaj, a jedz jak Ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Redukcja nigdy nie będzie jakaś przyjemna. Owszem, jak się dobrze zredukujesz to żona zadowolona czy laski inaczej patrzą....ale to i tak trudna praca. Dlatego trzeba maksymalnie pod siebie dopasować. Bo nie sztuka polecieć po bancie i po 2mc mieć dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pieknie prawisz, teraz tylko wprowadz w zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Kapitan Wodka
Baniol271
Tylko nie nagrywaj już więcej filmików instruktażowych, bo szerzysz antywiedze nt kulturystyki


Dobrze 18letni kulturystyczny ekspercie z kilkumiesiecznym stazem, juz wiecej nie bede nagrywal filmikow. Co prawda nigdy tego nie robilem, ale ok, juz nie bede.


Jeszcze napisze dla tych co troche mniej kumaja - nikomu nie doradzam, sugeruje itd. robie to dla siebie i po swojemu.


Tymczasem dzisiejszy trening:


wyciskanie zza karku siedzac
unoszenie sztangi wzdluz tulowia
unoszenie sztangielek na boki w pochyleniu
face pull

uginanie na lamanym nachwytem
uginanie o kolano
modlitewnik jednoracz

odwrotne pompki
francuskie lamanym lezac
sciagnie wyciagu nachwytem

40 min bieznia szybki marsz


Trening bardzo dobry, na brzuch nie mialem sily i zrobie jutro przed cardio. Jedynie troche sie cykam wycisku zza karku, ale poki co dobrze.

Miska lekko nie tak jak tego chcialem bo nie zrobilem rano zarcia i wpadl lekki smietnik.

1. losos pieczony, basmati curry i pomidor
2. makaron instant i kanapycki
3. piers pieczona z serem, basmati curry i pomidor; potem twarozek z lyzka dzemu.

Zrzut mam, kcal na 2490 wyliczone ale nie chce mi sie dawac.



Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-07 14:13:37


I to lubię!
Pyerdolić badania, robić po swojemu tak jak czujemy, o to chodzi. Niektórzy to są tak zaślepieni we wszelakie badania, że nawet jakby się pojawiły badania, że tydzień głodówki powoduje 2% więcej anabolizmu to by się tydzień głodzili śmieszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Wprowadzam xD od dawna z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Antos, zaślepienie badaniami a branie ich pod uwagę przy dostosowywaniu treningu pod indywidualne potrzeby to dwie różne kwestie.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a to własnych odczuć nie bierzesz pod uwagę? ja biorę bardziej PONAD badania. Oczywiście przy tym nie jestem wrogiem nauki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Poza tym nie wiem, dlaczego świat jest tak dziwnie ułożony, że najlepsze sylwetki i wyniki sportowe od dawien dawna osiągali ludzie nie sugerujący się kompletnie badaniami i innymi naukowymi wywodami:) Ty znajdziesz badania mówiące o wyższości cardio, inny znajdzie o wyższości tabaty... a jeszcze inny pokaże badania, że to trening obwodowy z ciężarami jest ponad te wszystkie aktywności redukcyjne. Jest tak wiele dróg dla redukcji i budowania masy mięśniowej, że jest prawie niemożliwe by tego nie dokonać i nie dopiąć swego celu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jeff, czytam to teraz i widze ze zle to wyszlo. Nie tak kvrwa mialo byc

Od poczatku - moze i hiit jest lepszy od cardio. Nie mowie ze nie. Tak samo jednak znajdziesz ludzi ktorym bardziej pasuje cardio z roznych wzgledow (jak mi, bo nadcisnienie) i tez znajdziesz na to badania.

Nie jestem absolutnie przeciwnikiem badan bo bez nauki nadal bysmy grzbali w dupie siedzac na galezi. Z drugiej strony wiele rzeczy jest indywidualnych, w tym wlasnie silownia, sport w ogole. Co mi z tego ze przykladowo WL jest bojem i na klate to podstawa jak pcham barkami i klatka nie rosnie. Tak samo z hiit - co mi po tym ze to moze i troche lepsze jak moge cos poyebac ze zdrowiem i stracic o wiele wiecej? Trzeba wszystko umiec wywazyc. Zdrowie najwazniejsze i po to cwicze miedzy innymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
odnośnie WL - Andrzej Maszewski, dobry nasz kulturysta krajowy, twierdzi że nic tak nie buduje klaty jak rozpiętki, a nie głupoty w stylu wyciskań :) niech mu ktoś udowodni, że się myli. Najlepiej to niech podsunie badania pod nos:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium