SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zastanawiam sie nad trzecia wlasnie... Ale chyba dam twarog przed snem i te dwie pobudki mysle ze wystarcza. Przykladowo twarog o 23 - 24 i pobudka o 3 i o 6 rano; sniadanie o 8 - 9 i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Czyli na szczęście jaja se robisz.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dobrze dobrze, posiłek co 3h musi być. Katabolizm czeka tylko aż zaśniesz żeby mógł zacząć zjadać Twoje mięśnie!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dokładnie ! jw. ja bym jeszcze dodał BCAA do każdej herbaty, nie warto narażać się na spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Naprawde nie wiem z czego sie smiejescie... Dzis juz wypilem jednego szejka, ale zyebalem bo dalem mleko zamiast wody, i troche niedokladnie sie wymieszalo. Wstac o 3 tez ciezko.

Samopoczucie lepsze, "wyrazniej" sie czuje ale gardlo zawalone nadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Juz w miare dobrze sie czuje, mam nadzieje na treningi w weekend.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Niestety kolejne lekkie pogorszenie. Zmienia sie to co chwile, raz troche lepiej, pozniej troche gorzej. Jak tak dalej pojdzie to bedzie tydzien bez treningow, slabo. Poza choroba zaczyna doskwierac sumienie tekstami typu "Slabiaku wez sie w garsc!". W przeszlosci jednak chodzenie niezaleczonym na silke konczylo sie zle, wiec daruje. Przynajmniej pogoda juz ladna i chociaz to nie dobija. // syndrom Ejdema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Wylecz się raz a porządnie, żeby jakiegoś gorszego ścierwa z tego nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dzieki. Wiem, ale tez wiesz jak to jest jak sie siedzi na dupie bezczynnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Chociaż paradoksalnie Ci powiem jak byłem ostatni raz tak porządnie chory ( to było rok temu), miałem gorączkę , kaszel, katar. Chodziłem na siłkę i cardio w grubych ciuchach, masa witamin. Po dwóch takich treningach po chorobie, nie wiem czy wypociłem czy co , ale było dobrze

Zmieniony przez - Misiek_masownik w dniu 2013-04-26 07:15:55

Zmieniony przez - Misiek_masownik w dniu 2013-04-26 07:16:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium