SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
O maniek, dawno Cie nie bylo Dobrze wiedziec, zes caly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
spoko-obserwuję cały czas,
widzę,że dajesz rade więc się nie produkuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DT - PUSH 1 - 60 min


1. Zakroki ze sztanga - 4s, ostatnia na 55 kg x 8 na noge, z zapasem
2. Syzyfki - 4 x 10 x CC
3. Sztanga skos - 4s, ostatnia 75 kg x 8
3. Pompki klatkowe - 4s x 10
5. Unoszenie sztangi w przod + unoszenie bokiem sztangielkami jednoracz
6. Wycisk wasko - 3s, ostatnia 75 kg x 8
7. Pompki w oparciu z talerzem 10 kg - 3s x 10
8. Lydki na suwnicy poziomej siedzac - 4s x 15


+ aero 25 min bieznia, marszobieg


Mieszane odczucia co do treningu. Wiem jedno - nogow to ja nie poprawie takim sposobem. Wyciskanie skos - slabo raczej czulem. Staralem sie robic poprawnie, ale mimo to nie bardzo jakos. Pompki to moje cwiczenie, po tym zawsze czuje git. Reszta moze byc.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Jakieś zmiany widzisz/odczuwasz odkąd na niskim tłuszczu jedziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ciezko powiedziec, bo nie mam porownania do niskich wegli. Powoli do przodu jednak

Z tego co widze to tak:

- post to nie problem, nawet najmniejszy
- sila na treningach jest, nie mam zadnych oslabien, zamroczen itd.
- pompa dobra
- zjedzenie zapotrzebowania rowniez nie problem; a czy przyjemnosc... nie wiem, ale moja micha jest malo rozmaita, wiec jem bo jem, ale sie nie mecze

Jesli mialbym cos podejrzewac to tak:

- spadek libido, i to wyrazny; czytalem, ze na low fat spada tesc itd.
- mam wrazenie, ze cos stawy jakby mniej naoliwione, szczegolnie kolana
- sporo wody ciagne za sprawa wegli
- mysle, ze troche rozciaga to zoladek, bo posilki sa objetosciowe

O ile spadek libido potwierdzam na 100%, to reszty nie jestem pewien do konca. Jeszcze 2 - 3 tyg. i zobacze jak pojdzie na wiekszej podazy tluszczu.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-01-30 16:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
I jak tam idzie Kapitanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ejdem
I jak tam idzie Kapitanie?



Jest chuyowo. I nie bardzo wiem gdzie lezy przyczyna. Wczoraj (sroda) robilem trening i bylo ok, zero problemow. Wieczorem jednak zaczalem czuc bol w dolnej czesci plecow, lewa strona. Myslalem, ze to moze nerka, bo sie opilem coli zero. Jednak bol nie mijal, ale nie byl tez najgorszy. Dzis rano wstalem, cos tam czulem, lecz bylo ok.

Wlasnie teraz wrocilem z treningu, przerwalem go po 2 cwiczeniach bo plecy bola jak sam svrwysyn, nie bardzo moge sie wyprostowac. Lekka zalamka; szczegolnie, ze nie robilem nic ciezkiego (ostatnio martwy ciag w poniedzialek). I nie wiem co do chuya sie dzieje, i nie wiem dlaczego. Boli poki co. Zobacze jutro, jesli jednak trzeba to bedzie jakas przerwa od cwiczen.


Miska raczej ok, troche za malo pewnie, ale jak sie wkvrwie to bede pollitra. Chuy by to...


EDIT stawiam na zle robione zakroki - bardziej czulem, ze obciazam lewa strone wlasnie

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-01-31 14:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Może jakąś maść rozgrzewającą (maść końską) i na kilka dni odpuścić sobie?
IMO lepiej odpuścić jeżeli ma tak napierniczać... Wiem, że ambicja, ale mówi się trudno...

Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Kapitanie uważaj. Z małej pierdoły możesz potem tygodniami się leczyć. Ja dzisiaj obczaję, bo ostatnio mnie bark pierdzielał przy nowych rekordach na skośnej ławce . Dzisiaj nogi i właśnie barki, więc zobaczymy. Zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

tam wyżej to miało być tak:

nowych rekordach na skośne

Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2013-01-31 15:10:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium