SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
To ile tam u Ciebie w udzie siedzi ? Proporcjonalnie jak na zdjęciu wyżej , 35-40 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja Cie pociesze w inny sposób:

Oddaję Ci to co dzisiaj dostałem od szefa (żeby nie było, cała firma dostała).

Specjalnie dla Ciebie Il Flamingo - Cigarro





A u mnie odpowiem Ci w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Yoku Moku

Panowie cale 61 cm w udzie jest

A ile brali to nie pamietam, malo ogolnie, ale jeden cisnal 150 kg przy mnie.





DNT


30 min bieznia


1. sushi
2. sushi, krewetki w panierce
3. nalesniki z twarozkiem ze szczypiorkiem i lososiem wedzonym, wino i ciasto - urodziny Lubej



Miska z wczoraj - wolowina, papryka, cebulka, basmati





Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-02-21 13:05:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Kvrwa mac. Kolejny samoboj na drodze do dobrej sylwetki. Tym razem przyprawa - curry. Owe curry ma dokladnie w 19 g 90 kcal. Sporo uzywam, nawet zwazylem i wyszlo 30 - 35 g dziennie = ok. 150 kcal W morde yebane! Myslalem, ze to proszek i tam nic nie ma, a jak jest to sladowo. Chuy, od tej pory licze wszystko jak poyebany, nie ma zmiluj, lacznie z mchami. Ma byc 2500 to bedzie 2500 a nie 2650

Dzis plecki, pozniej nabazgram miske i trening. Aha, robie kilkudniowy test na wyzszych tluszczach, tj. 1.5 g/kgmc. Kalorii nie tne nadal +/- 2500 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Do czego Ty tego tyle sypiesz? W Kamisie jest właśnie chyba 19 g to mi na tydzień mniej więcej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Do ryzu. Sypie ryz, mieszam curry z woda i zalewam. Ja mam urzadzenie specjalne tylko do gotowania ryzu, ale w garze tez da rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz jednak PEDANTYCZNIE

Z jednej strony szok z tym curry, z drugiej, 35g na dzień to chyba w chvj (?!). Łyżeczkami wcinasz? ? Czy się sypiesz aby być bardziej jak koledzy - żółty

Ja miałem podobnie z kawą latte z BP lub maka.
ok 200 kcal kawka + 5g lub 10g cukru, ja liczyłem z dziennika jako 40kcal a było z 220-240 .
Takie kawki głównie w delegacji w trasie, a mogą wejść np 2-3 szt i juz masz w chvj więcej.
Latte już nie piję

Trza PEDANTYCZNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie wiem sam w sumie; jak dam malo to mi sie rzygac chce tym ryzem. A jak dam sporo to jest ok i idzie ten ryz. Na dobra sprawe sypie tyle ile na pudelku jest napisane. Btw, wlasnie po to daje tluszcze teraz na jakis czas zeby obciac wegle, czyli ryz, bo mam go dosc poki co. Na ziemniaki mnie nie stac, a makaron powoduje mega piardy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
ryż wchodzi dobrze z sosem pomidorowym+cebulka,czosnek,pietruszka.
suchy ewidentna kicha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14471
To z tym curry to mnie zaskoczyłeś, że aż tyle kcal, ale sporo go też ładujesz.

Ja rozdrabniam cebulę i pora, a marchewkę ścieram na tarce. Duszę te warzywa na patelni z odrobiną masła. Następnie ugotowany ryż dodaję na patelnie, mieszam, dodając kilka szczypt przyprawy uniwersalnej i jest w miarę ok. Ryż złapię ładny kolor warzyw i przejdzie ich aromatem. Robię też tak bez warzyw, czyli dodaję masła do ugotowanego ryżu, dosypuję przyprawy uniwersalnej i też wchodzi.

Zmieniony przez - Ciopson w dniu 2013-02-22 10:51:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium