SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
To odciąż je kosztem tricepsa.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jeffrey Dahmer
To odciąż je kosztem tricepsa.


Lojezusicku, ales glupote pyerdolnal Jeff az mi klusek nosem poszedl

Nie. Mam totalnie zla technika na ciezarach powyzej 90 kg i tyle. Gubie mostek, puszczam lopatki i zaczyna sie walka o zycie a nie o klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
No dlatego odciąż barki kosztem tricepsa. Przyciągnij łokcie bliżej tułowia nie zmieniając szerokości uchwytu. Pozwoli Ci to odciążyć barki i lepiej utrzymać spięte łopatki. Zobacz jak wyciskają najlepsi.Poobserwuj prace łokci u trójboistów. Jak spinasz łopatki to nie rób "shrugsa" tylko przyciągaj je do siebie (bez ruchu w kierunku głowy. Nie wiem czy się jasno wyraziłem :)

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
ok ok

EDIT Nie krece jednak aero, pogoda po chuyu i mi sie nie chce z domu ruszac.

Miska

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-01 11:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholera, jak wchodze na Twoją michę, to wyrzuca mi już do edycji mój plan na dzisiaj...

Stary, 30 min nie dasz rady??? To nie maraton. Ni eleć w chvja bo Cie obserwuja

Kurva 30 min... Tyle reklam oglądasz podczas "Na Wspólnej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Leje okropnie, nie ma chvja zebym sie wychylil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś czytałem o bieganiu w deszczu - jakiś biegacz zawodowy się wypowiadał, że to tak jak z basenem. Jak już sie zamoczysz jest OK ;). Ja w deszczu też ni chvja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bylem na silce wczoraj i przedwczoraj, bylo po 30 min krecone po treningu wiec mysle ze nie strace bardzo jak dzis odpoczne

1. basmati, losos i salatka z salaty lodowej, pomidora i piersi wedzonej
2. j/w, ale zamiast lososia kurczak z serem
3. placek owsiany, twarozek i lyzka dzemu dla smaku. Yebac te slodziki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Ja nie miałem nigdy problemów po słodzikach, ale też jakoś mam opory przed wgniataniem np 20 tabletek do potrawy. Pije 3 kawy dziennie, do każdej pół tabsa i luz. Raz na tydzień na placek owsiany daję łyżeczkę dżemu lub miodu.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jeff, i ja mysle ze jednak lepiej dac lyzke miodu czy dzemu raz na jakis czas. Chcialem byc taki wielki PRO i sie zesralo

Wlasnie poczytalem z rana tematy, ktore mi sie w powiadomkach przypominaja. Chyba musze je wylaczyc, bo niektore wypowiedzi sa na granicy smiesznosci i absurdu

Przeczytalem przykladowo cos o "sekwencji" hormonu wzrostu i chuyowosci bananow przed treningiem Ten sam osobnik tlumaczyl kiedys, ze w ostatniej serii byla potrzebna "pomoc w asekuracji". Kvrwa, przyszlosc narodu W innym watku ktos tlumaczyl ze jak nie opyerdolisz przynajmniej 6 posilkow dziennie to chuy z tego bedzie, metabolizm stanie. Ojoj... No ale tak to jest gdy "specjalistami", "znawcami" i "ekspertami" na forum sa nasto- i dwudziestoparoletnie chlopaczki, czesto przezywajacy manie autorytetu bo ich mianowali.

Ide pimpowac ramiona, raport pozniej. Na czczo dzis, niech mnie opyerdoli katabolizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium