SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Zeszlifowałeś stalagmit jak wszyscy wyszli z szatni?

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Dżapsy szlifowały na widok klaty Kapitana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jestescie tacy niedojrzali...

Anyway, czuje sie nadal dziwnie. Mam nadzieje, ze moj organizm sie w koncu zdecyduje i albo mnie rozlozy albo sie wylize.

Cycuszki juz teraz czuje i nie moge sie nimi bawic bo mnie bola.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-15 07:00:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Pozno skonczylem, ale prawdziwy powod to byle jakie samopoczucie. DOMSy na piersiowych zacne i miska trzymana - chociaz tyle.

Do mnie - jesc wiecej warzyw!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to spojrzałem na michę co sam robiłem ostatnimi dniami, porównałem z tym co mi faftaq wrzuca w abonamencie potreningu.pl i się załamałem. Poczułem się jak śmietnik. Co prawda nie było u mnie śmieci, ale prawie żadnych warzyw. U faftaqa ogromne ilości. Dlatego też znowu wrzucam ile się da. Z lenistwa wkręcam się w mrożonki (warzywa lub zupy). Dodatkowo ostatnio mnie ssie strasznie i nie ma się czym zapchać. Warzywkami właśnie lajtowo można. Do tego mam w domu w ciągłym dostępie marchew, jak znowu zasysa a micha już "zamknięta", to mnie jakoś ratuje (lub litry coli, co to jeszcze mam do wypicia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
U mnie nie z glodu tylko dla zdrowia - stanowczo za malo jem zieleniny i troche to powiazuje z chwilowa niedyspozycja.

A tak to dzis wyszlo:





Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-15 13:22:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to rozbijasz godzinowo (mniej więcej) no i czy głodny jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Teraz to glodny nie jestem bo nie cwicze za bardzo

W kazdym razie wyglada to tak

12-13 - pierwszy posilek, ok. 30% calej puli
14-17 - drugi, ok. 20%
20-21 - ostatni, potreningowy - okolo polowa zapotrzebowania

Z tym ze ja sie nie spinam z tymi godzinami. Przykladowo, jak mi wyjdzie ze mam zjesc o 23 to tak jem i tyle. Musze dodac, ze to dla mnie z racji na wygode glownie bo srednio lubie jesc sniadania,a do pierwszego posilku zglodnieje i jem ze smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zapomniałem że jedziesz z tym planem (sorki nie wiem jak się zwie), co to popołudniem wrzucasz wszystko. Posiłi sa zatem bardzo syte. Wrzucasz w 3 to co ja w 5 czasem 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Bardzo syte to nie sa bo z 2300 kcal to nie poszalejesz Raczej standardowa wielkosc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium