SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Hehe, tez Cie lubie No wlasnie biegalem po rownym, ale twardym niestety. Dodatkowo mam plaskostopie. A asicsy mam wlasnie, to tutaj number one. Brzydkie, biale, ale kvrewsko wygodne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
wyciskanie z klatki siedzac
unoszenie sztangi do brody
unoszenie na boki haantli w pochyleniu
face pull

uginanie na lamanym
mlotki

francuskie na lamanym
prostowanie na drazku

+ aero 20 min bieznia
+ sauna 7 min



Wszystko spoko, ale jak wyszedlem z sauny to cos mnie yebnelo... W sensie slabiej sie poczulem, gardlo zaczelo drapac i nie moge przestac sie pocic. Chyba cos mnie bierze...

Miske wrzuce pozniej, musze jakos pozmieniac bo wjedzie profilaktyczna bagietka z cebula

Teraz byl Gripex, na noc cos jeszcze lykne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie daj sie chorobie!!! A sauna to chyba fajnie po takim treningu(?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Roznie z ta sauna Rafal jest, zalezy od dnia. Czasem fajnie sie wygrzac, a czasem (jak dzis) tak sie poce ze szok. Roznie tez ludzie pisza, jedni ze dobra na krazenie, oczyszczanie z toksyn, uklad oddechowy; a drudzy ze to kiszka i be.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja też słyszałem opinie, że po treningu siłowym sauna nie za bardzo, że przeciąża to układ krążenia, ale jak to jest to nie mam pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Sauna spoko....ale jak się pójdzie na saunę a nie po treningu. Byłeś 7 minut więc to tyle co nic. Jednak po treningu nie powinno się chodzić na saunę bo i tak już organizm się dużo wypocił. Oczywiście takie 7 min Cię nie zabije ale oprócz tego, że się zagrzejesz to nic nie da.

Lepiej zjeść lekkie śniadanie i iść specjalnie na saunę. 15min sauna, 15off, 12/12off, 12/12off. Przykładowo :P
Jak chodzę to biorę saunę na godzinę i wchodzę trzy razy odpoczywam połowę krócej niż w niej siedzę (co jest błędem, powinno być 1:1).
Raz na tydzień, spoko. Raz na dwa - lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Macie racje Panowie prawdopodobnie - jak nie krece aero to jest spoko. Jednak aero + sauna to zawsze wychodzi trzoda... No tak dzis wymondrowalem, bo wlasnie dawno nie bylem i chcialem sie wygrzac zapobiegawczo.


Strawa dzisiejsza.

1. wolowina i ryz bialy
2. kurczak, kimchi i basmati
3. losos i bagietka z cebulka

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-02-17 12:29:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Osobiście bym nie wszedł po aero do sauny...szczególnie iż wspominałeś o nadciśnieniu (?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ano mam lekko ponad. Wypyerdole ta saune calkiem. Koniec kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, pobiegaj te 7 min dłużej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium