SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
chyba raczej Ty słabiaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dobra, luz. Ok, koniec spamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Juz duzo lepiej jak wczoraj, dla pewnosci jeszcze dzis podaruje. Kvrwa, srodek lipca a ja goraczka i zielona flegma... Yummy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
To zdrowiej tam zdrowiej A tak z ciekawości nie myślałeś, żeby dorzucić na masie jakieś suple ? monohydracik czy coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
monohydrat + dużo wegla nasiąkniesz woda tak pięknie od węgli, że będziesz sobie wkręcał przyrosty masy najszybszy sposób na sezonową masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Mam nadzieję, że to było z przekąsem Antoni - ostatnio sam mówiłeś , że masa to trochę podleje Ja po wakacjach sobie wrzucę pewnie jakieś suple, nie boje się tej wody jakoś specjalnie, potem redu i zleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
z przekąsem, ale i na poważnie.
Po prostu ludzie zbytnio się wzniecają suplementami i tu pierwszy z brzegu zawsze stoi monohydrat, jedzą mnóstwo ryżu (a niektórzy i makaronów na białej mące ) i wkręcają sobie przyrosty masy mięśnowej, jak to tylko woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Moglibyśmy pogadać też o tej białej mące, moim zdaniem nic w niej złego z umiarem , ale OK. A monhydracik też nic złego, zawsze pomaga przełamać stagnację, przynajmniej w moim przypadku, a z kolei wielu m.in. gregor stwierdza, że to placebo i nic nie warte g**** Cholera wie... Tak czy tak nie jest drogie, zaryzykować można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Misiek - nie, nie bede niczego stosowal. Moim zdaniem jedynie jakies suple na stawy, bialko (jako powiedzmy 20% czy 30% calosci zapotrzebowania na ten skladnik) i kreatyna wlasnie maja jakikolwiek sens. Szczegolnie na stawy jak sie jest LF oraz bialko z prochu - mozna troche miske urozmacic wedlug mnie jak sie sypnie. A kreta tez ponoc cos dziala, wiec czemu nie, moze kiedys.

Ja jak miske utrzymam w miare i bede cwiczyl jak trzeba to nie bedzie biedy Poki co cienko i z jednym i z drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dobre masz do tego podejście,
kreatyna - tak
białko - tak
suplementy prozdrowotne - tak
bcaa - tak

cała reszta to dno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium