SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No tak, ale powtarzam - to sprawa indywidualna. Jednemu WL zbuduje innemu nie. Dorian tez chyba kiedys sie wkvrwil i darowal WL bo nie szlo. Aha, jeszcze jedna podstawowa sprawa - SYSTEMATYCZNOSC. To tez podstawa, obok diety i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Antos - w ogóle nie rozumiem po co to wszystko piszesz skoro ja pisałem o tym samym. Zwróć uwagę, że moje posty są raczej w formie pytań niż stwierdzeń, także jeżeli powyższe wypowiedzi kierowałeś do mnie to albo się nie zrozumieliśmy albo mamy taki sam pogląd na ten temat ale niekoniecznie potrafisz to dostrzec :) Poza tym nie czuję sie w żaden sposób kompetentny wyrokować cokolwiek na tematy związane ze sportami siłowymi bo najzwyczajniej w świecie nie mam ku temu podstaw. Ja po prostu zasugerowałem koledze Wódce wypróbowanie innej metody treningu w świetle zastojów jakie siebie zauważył. Tyle w temacie. Nie zaśmiecajmy już może dziennika.

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Spoko Jeff, piszcie do woli Zaden smietnik. Sugestie odczytalem, pisze tylko jak to z mojej perspektywy wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Niby dnt, ale wyszlo cos takiego z rana na czczo:

unoszenie nog w podporze
allahy wprost do lachy
spiecia z talerzem za glowa

40 min bieznia marszobieg



Jak juz oglaszalem - dzis czituje. Teraz byl obiad: sushi, kawa i jakies orzechy w czekoladzie, nieduzo. Wieczorem impreza w pracy, potem jeszcze z Zona cos chlupne. Nie licze tego dzis zupelnie, choc mam nadzieje, ze nie poplyneeeee!

Wasze zdrowie cip.ki :*


EDIT potezne zakwasy w barkach, bicach i triceratopsach. Do tego plecy sie odezwaly srodowe. Pieknie


Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-08 08:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
Kapitanie-moim zdaniem ,masz już trochę kondycji więc
interwał by nie zaszkodził(też mam lekkie nadciśnienie i lepiej się sprawdza-po prostu organizm adoptuje się do aero i c....potem wychodzi).
Antoś-spytaj p.Maszewskiego czy taką klatę zrobił na rozpiętkach
czy tylko ją utrzymuje teraz po xxx latach treningu(ja pytałem
bo mam farta trenować na tej samej siłowni).pozdro

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2013-03-08 21:28:43

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2013-03-08 21:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No moze jakis lekki nie, ale poko co twardo zostaje przy aero. Maniek, co to znaczy "adaptuje sie"? Kalorii juz nie spalam?

Rozliczam sie uczciwie z wczorajszej rozpusty:

1. sushi, jakies orzechy w czekoladzie
2. red bull
3. impreza w robocie - szaszlyki, pizza, sushi, orzeszki ziemne, chipsy, rodzynki, potem w domu kawalek ciasta, ciastka; przez caly wieczor 4 browary

Z wypiski wyglada to strasznie, ale ilosci nie byly zabojcze, poza browarem i ciastkami. Oczywiscie dzis wyrzuty sumienia i poczucie jakbym niewiadomo jak nabroil. Chuy tam...

W ogole dziwny dzien, po porannym cardio strasznie ospaly bylem, no kvrwa nie moglem sie dobudzic. Zawsze tak mam jak przychodza naprawde cieple dni i tak bylo wczoraj. Co to jest, przesilenie jakies? + 1 cm w pasie.

Pora spiac poslady i jedziemy dalej.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-03-09 01:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Zmienia się trening siłowy bo organizm się przyzwyczaja. Z aero jest to samo. Po jakimś czasie zamiast 40 minut dających efekt masz 40 min straconego czasu. Trzeba też zmieniać sprzęty (jak nie zmieniasz sposobu). Ilość spalonych kalorii będzie mniejsza. A na Chuuusteczkę się męczyć bez efektu? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
j.w.
"adaptuje"oczywiście-złośliwa bestia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ok, powiedzmy ze rozumiem. Jak bedzie zastoj to moze cos bede myslal. Jak narazie to nie widze potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
przysiady tylne stopy szeroko
siady przednie
syzyfki
zuraw
uginanie lezac
wspiecia na maszynie

40 min szybki marsz



Lepiej jak poprzednio, ale nadal leszczarsko. Niemniej uczciwie pocwiczylem. Biezni juz mi sie nie chcialo, ale sie zmusilem.

1. i 2. piers z serem pieczona, basmati curry i pomidor
3. ziemniaki pieczone i losos wedzony




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

Wiecej