SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To luz. Pewnie nieświadomie gdzieś koło zera sie krecisz. Ja bez liczenia bankowo bym "masowal"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dla mnie jestes mistrzem jesli chodzi o ogarniecie i konsekwencje, powaga. Ja to tam wiesz... Jak mnie najdzie Wiecej czytam jak robie, poki co przynajmniej.

Za tydzien cos naskrobie pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsze ze Ci pasi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Ja w sierpniu jak pojade na wakacje to nie bedzie ani treningow ani liczenia, wiec tez ponuro to widze

Sprawy ogarnięte? Przy takiej przerwie u Ciebie to pewnie już 30% bf

Zmieniony przez - daget7 w dniu 2013-07-30 17:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Sprawy ogarniete

A Ty Tadek nie badz taki kozak bo dalej wygladasz jak gwuno mimo wiecznej redu.

unoszenie nog ze zwisu
maszyna do brzuszkow

dipsy z obciazeniem
gilotyna skos
butterfly + brama

uginanie na sztandze prostej
mlotki


Trening na "otarcie", spodziewam sie i tak dobrych DOMS. To ostatnie pare tygodni cwiczen na silowni, z koncem sierpnia konczy mi sie karnet. Co potem to nie wiem, ale bede myslal zeby przetrwac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
nie wiem co to jest gwuno, próbowałem z japońskiego tłumaczyć ale nic....
Wyglądam jak wyglądam, przynajmniej osiągnąłem założone cele :)

Startuję z brzuszkami i niedługo będzie krata, don't worry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
brzuszki Ci nic nie dadza.
Solidny trening z obciazeniem, brzuch jak kazda inna partia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
do treningów wrócę po niedzieli, dzisiaj fast food i lenistwo, jutro też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

25 min biegania na dworze

U mnie upaly notuja chyba rekordowe wyniki za dnia, stad spodziewalem sie tragedii. Nie bylo jednak tak zle, po 20 jest juz w miare dobrze na dworze.

Tempo raczej bardzo spokojne, bez zrywow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
przysiady ze sztanga na karku i 2 regresy
wypychanie na suwnicy poziomej jednonoz
syzyfki

ugiananie lezac
MCNPN sztangielkami

lydki siedzac to in i to out


W przysiadach nadal regresy w gore, ale zasadnicze ni chvja. Jeszcze podejrzewam, ze to kwestia zlego rozgrzania, sprawdze nastepnym razem. Nie bylo mozliwosci zrobienia wykrokow, ale w sumie juz je dlugo robie to sie nie spinalem. Spoko to wypychanie. Reszta ok, na wymioty mnie bralo, ale nie zmarnowalem skladnikow odzywczych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium