SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja się z nikim nie kłóciłem Wyrażałem swoje zdanie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

Samopoczucie takie sobie, ale jest szansa ze sie nie rozkreci.

Nie dodalem, za caly czas DOMSy na klatce, wiec nie zmieniam w tym treningu nic poki co.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Mialem dzis badania okresowe, wkvrwili mnie. Nieco ponad miesiac temu pomiar na profesjonalnym sprzecie pokazal BF troche ponad 16%, dzis na wadze z impulsem 24.4 Nie wiem ktory jest blizszy prawdy, ale rozrzut wynikow nie miesci sie w zadnym dopuszczalnym zakresie.

Dlatego od teraz tylko lustro i ewentualnie centymetr, reszta ma za duza rozbieznosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lo kurva! Tylko teraz na vodke nie idź ze złości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie ide Od pierwszego pomiaru stracilem jakies 1 - 2 cm w pasie. Malo, ale na 100% nie utylem. A tu takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Daj spokoj. Te z impulsem to się nadają do wyrzucenia na śmietnik. Broń Boże nie obieraj tego wyniku jako wyznacznik efektów.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, bez kitu. Jeszcze lepiej koles obok mnie: 182 cm, 69 kg - BF 22%. Chudy jak szkapa, zebra wysrawaly z niego i bym go chyba dlonmi w pasie objal, a pomiar pokazuje ze ulany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Też mam niby wagę z takim bajerkiem, że pokazuje bf, ale prawda jest taka, że jest to g**** warte

Już lepiej kupić takie "szczypce" i samemu posprawdzać. Wynik może nie będzie super dokładny, ale chociaż orientacyjnie będziesz wiedział jak to wygląda



Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2013-04-23 10:41:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Faldomierz kali, faldomierz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium