SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kapitan Wodka - Pol-czlowiek, pol-litra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
skoro tak mówisz to pewnie tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie wiem co bedzie. Na ta chwile: nadal DOMS na grzbiecie oraz zacna na biuscie, mniejsze na bickach.

W przyszlym tyg. troche podkrece aero bo mi sumienie zyc nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Zejdź z kaloriamii, woda zleci, po co od razu aero Masa to masa. Coś tam kręć w DNT , parę minut po siłowym i git. Ja teraz odpoczywam od aero- piękna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ale ja juz aero odpuscilem w tym tyg Spokojnie, mam na mysli ze 4 sesje po 35 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
No i git , rośnij zdrów. Ja już powoli nie mieszczę żarełka. W robocie nawet nawet, w domu przy wysokiej temperaturze jest średnio...

Redu= głód
Masa= przejedzenie

I tak źle i tak nie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No Fakt, ch**owo zawsze jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Zdecydowanie masa bardziej mi się podoba po tych wszystkich redukcjach. Mam ochotę? Jem A tam na redu sranie w banie, bo żyłka na dupie zniknie i tak w kółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, to fakt. I czlowiek taki wkvriwony nie chodzi. Z tym, ze ja jeszcze poczekam z ocenami, bo byl tydzien (!) czitowania - musze dojsc do siebie, zrzucic wode i dalej dokladac. Jak sie zaleje jak swinia to chuy w dupe temu BB, rzucam to fpisdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Nie zalejesz. Też się bałem... Nie ma czego. Wody trochę nabije, ale niewiele. Przy takim BFie który masz już nie tak łatwo się zalać. Zobaczysz sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No, bo mam taki zayebisty 13 kvrwa procent
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + Triceps ??

Następny temat

Siłownia + BJJ

WHEY premium