SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020311
Raz na jakiś czas warto zrobić High Fat day. Jeżeli masz ochotę na takie rzeczy, to zrób sobie low carb high fat day. A potem wróć do swojego normalnego żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Kabo u mnie dużo zielnego idzie, koktajl praktycznie do każdego posiłku

W sumie to nawet nie chodzi o to, że mam ochotę na tłuste, ja po prostu jestem głodna i cokolwiek bym zjadła, to mogłaby być nawet paczka wafli ryżowych
Zaczynałam do 1800 kcal, teraz więcej aktywności to podbiłam do 2000 kcal i dalej głodna jestem I jak tu redukcję robić?

A te strączkowe placki dobre wyszły, wrzucam foty zakupów, "wkładu" do placków i gotowych placków










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki podziwiam, że tak pięknie wszystko ogarniasz.



2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Dziękuję, staram się jak mogę

29.04 czwartek

Ogólnie niedoczas mam Pogoda w końcu ładna więc sporo czasu spędzam na spacerach i na placu zabaw. Po wczorajszym wolnym trochę mnie dziś nosiło i od rana kombinowałam co robić, jednak ostatecznie postanowiłam trzymać się planu. Było tylko 20 minut cardio na rowerku i ćwiczenia na brzuch:

4x obwód
- unoszenie nóg do świecy 12x
- scyzoryk 10x
- spięcia 20x

Później pojechałam do biblioteki z Małą, wzięłam wózek bo z parkingu trzeba iść kawałek, pogoda piękna więc jeszcze na chwilę poszłyśmy do parku, a tam akurat znane mi drążki więc postanowiłam zrobić kilka skoków do latającego. Mała przy każdym moim skoku głośno się śmiała ale zadowolona jestem, bo kiedyś próbowałam na tym placu i nawet drążka nie mogłam dotknąć a teraz bez problemu się udało. Następnym razem trzeba się przełamać i złapać

Wieczorem trening na przeszkodach, tym razem bez filmików. Fajnie było, udało mi się wbiec na wysoką rampę. Co prawda była krótka lina w ramach ułatwienia, ale do tej pory nawet z liną się nie odważyłam. Oczywiście za pierwszym razem były kłopoty żeby się wdrapać, spanikowałam i musieli mnie łapać na dole za drugim się udało, także sukces
Na koniec próby drabiny salmona i tu też fajnie. Na początku blokada w głowie ale później już było coraz lepiej i robiłam pół przeskoku - raz wychodziło lewą raz prawą jeszcze kilka prób i w końcu się uda

Jutro powinnam pobiegać, ale nie wiem czy uda mi się wyjsc wieczorem mogłabym wstać rano, ale zanim się ograne i pójdę spać to trochę minie, a perspektywa pobudki o 5 jakoś mnie przeraża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik tak samo pomyślałam, regeneracja ważna rzecz a ja lubię spać
Na dodatek sama będę cały dzień z maluchami to muszę sobie siły zostawić, nie mogę się już od rana zmęczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Viki - a w ciągu dnia jakbyś miała chwile zrób coś dla mnie:)
Zrób krzesełko przy ścianie na czas. Chciałabym wiedzieć ile ustoi ktoś sprawny w porównaniu ze mną... Szajby nie poproszę bo godzinę by siedział. Liczę ze u kobiety to będzie jednak w minutach..,
Ja aktualnie z bólem czwórek wytrzymuje 1,5 min - i zdaje sobie sprawę ze to mało. Ale jak bardzo tragicznie??? O to jest pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik ja tego nie lubię bo mnie to boli spróbuję ale nie obiecuję że dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Czwórki palą a później chodzić nie można


Wrzucam jeszcze film w zwolnionym tempie z wczorajszych prób na placu. Wiem, że zamach jeszcze mały i dynamiki brakuje, ale chce sobie utrwalić ruch w locie, żeby nie było zawahania i upadku do tyłu na plecy. Małymi kroczkami, ale progres jest






I fotka na podsumowanie pierwszego miesiąca zmagań, będzie można porównać na koniec kolejnego miesiąca. Boczki ciągle tłuste



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Następny temat

KRATA NA LATO wg ojan

WHEY premium