SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Paatik w sumie to były dwa treningi, jeden w domu przed południem, ale krótki, najdłużej trwała zabawa na paraletkach No i drugi wieczorem, musiałam zrobić w takiej formie żeby sprawdzić przed zawodami jak wyjdzie połączenie biegu i ćwiczeń. Wyszło marnie

Drazekm właśnie lewa jest słabsza a prawa silniejsza. Prawą potrafię kontrolować ruch z łopatki, spiąć łopatkę w końcowej fazie ruchu i rozluźnić na dole. W lewej nie mam takiego czucia i kontroli, angażuje wszystkie mięśnie żeby się podciągnąć
A pierwszy wymyk z wierzganiem bo mnie tyłek zaczął przeważać nie w tą stronę co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Paatik ma nadzieję że z czasem będzie coraz lżej. Chcę robić te wymyki regularnie, może uda się spróbować na wyższym drążku a w przyszłości ze zwisu.

Jeszcze odnośnie wczorajszego treningu, to zdania wśród trenerów na temat takiej formy są w świecie OCR podzielone. Ostatnio czytałam artykuł świetnego trenera i zawodnika, bardzo dobrego biegacza który uważał, że taka forma nie jest potrzebna. Mój poprzedni trener uważa, że jest to bardzo ważna jednostka. Dla mnie to zupełnie co innego niż osobne treningi, więc uważam że warto takie treningi robić. Może sobie zrobie w weekend jeden z treningów od trenera, ale to psychicznie trzeba się nastawić, bo umieranie gwarantowane i nie wiem czy jestem na to gotowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39513
No to Viki jedziemy na tym samym wózku hehe moja mała ma 6,5 miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
Taki sobie ten "wózek" - Tobie się skóra na brzuchu nie rozciągneła:) Żeby nie wspominać o innych różnicach.
Ech faceci...
goldberg - a tylko jedną Małą masz, czy jeszcze jakiś dodatkowy narybek? Bo jedna Mała na dwójkę rodziców, to da się żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39513
Drugi ma 12 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627373
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39513
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607735
Paatik no nie ma sprawiedliwości, facet ma chwile przyjemności i zadanie wykonane a kobieta z brzuchem musi chodzić, urodzić jeszcze do formy wrócić. A do tego przerwa w treningach i zawodach.

Goldberg rzeczywiście maluchy w podobnym wieku mamy A 12 lat to już sporo, wydaje się że jest łatwiej bo takie duże dziecko to już samodzielne i o pomoc można poprosić 5-latek miewa jeszcze różne problemy i momentami nie łatwo ogarnąć dwójkę

U nas od rana zimno i pada śnieg. Perspektywa wyjścia na spacer mnie przeraża Trening nóg zrobiony, tylko filmiki muszę ogarnąć i wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39513
Małe dzieci małe problemy, duże dzieci duże problemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Następny temat

KRATA NA LATO wg ojan

WHEY premium