SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zajrzałem wcześniej na Twój kanał na YT ale masz nawrzucane tyle filmików że dotarłem tylko 3 miesiące wstecz a ten jest z przed siedmiu, pytanie dlaczego tkwisz tak długo w górnej pozycji ?
Co do do MU na drążku nie musi być wysoki drążek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
To pozycja podporu (ring support), doskonała pozycja do pracy izometrycznej dla obręczy barkowej oraz klatki piersiowej. Niewiele osób potrafi ją utrzymać. Uważam ją za doskonałe ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
drazekm






Osobiście podchodzę do tego typu ćwiczeń pod kątem gimnastycznym. Preferuję mieć proste łokcie przed wejściem na górę. Nie mniej jednak bardzo ciekawe podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
FighterX
To pozycja podporu (ring support), doskonała pozycja do pracy izometrycznej dla obręczy barkowej oraz klatki piersiowej. Niewiele osób potrafi ją utrzymać. Uważam ją za doskonałe ćwiczenie.

Wiem coś o tym, przy pierwszym MU na ringach tak mnie telepalo że nie mogłem zrozumieć o co chodzi a na drążku smigalem bez problemu
Ale dziś Viki ma wejść nabitych zwycięstwo w kwietniu pewne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Viki by chciała wypiskę pewnie wrzucić a tu hydepark streetworkoutowy się zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
FighterX
Osobiście podchodzę do tego typu ćwiczeń pod kątem gimnastycznym. Preferuję mieć proste łokcie przed wejściem na górę. Nie mniej jednak bardzo ciekawe podejście.

Czyli na drążku robisz gimnastyczne nie siłowe ?
Próbowałem uczyć się gimnastycznych ale bardziej się przy nich męczę dlatego że nie umiem jakoś zsynchronizować tego ruchu, tak samo crossfitowych nie ogarniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
drazekm

Ale dziś Viki ma wejść nabitych zwycięstwo w kwietniu pewne :)


Właśnie się zastanawiam czy wypada Wam przerwać dyskusję i wrzucać wypiske z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
drazekm
A co z kulturystami którzy nie startują w zawodach i do tego jeszcze podopiecznym też nie startującym sugerują paski ?


to ja tylko małe wtrącenie bo nie zdążyłem wcześniej - żeby być kulturystą nie trzeba startować w zawodach, bo zawody nie są koniecznie potrzebne, liczy się systematyczność i nieustanne dążenie do doskonalenia swojego ciała

P.S. ja używam pasków ale nie zawsze i nie do podciągania


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2021-04-13 21:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
FighterX
To pozycja podporu (ring support), doskonała pozycja do pracy izometrycznej dla obręczy barkowej oraz klatki piersiowej. Niewiele osób potrafi ją utrzymać. Uważam ją za doskonałe ćwiczenie.


To jest bardzo trudne, wczoraj w podobnej pozycji robiłam unoszenie kolan, ale ręce miałam bardzo blisko ciała, ciężko utrzymać dłużej a dziś mam takie zakwasy w łapach jak nigdy

Wypiske wrzucę jutro bo dziś oglądam finał Ninja Warrior, sporo znajomych startuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Następny temat

KRATA NA LATO wg ojan

WHEY premium