SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78288
Viki, ja Cię bardzo przepraszam że tak odczytalas moją wiadomość, ale nie o to mi chodziło!!
Bardzo Cię przepraszam!!

Miałem na myśli, że zdopingowany i zmotywowany Twoim treningiem.
Bo przecież Ty motywujesz swoim blogiem do treningu i nie raz jak miałem lenia, po zobaczeniu Twoich fotek z biegu ruszałem sam na trening.

Viki, serio przepraszam, mam nadzieję że rozumiesz mnie o co mi chodziło i że sprostowałem mój, może niejasny wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Paatik
Albo taka rada której Ty nie lubisz - paliwo zmień....


Też mnie korci żeby napisać za każdym razem kiedy Viki pisze o głodzie, ale już chyba za dużo razy sugerowałam to teraz trzymam gębę na kłódkę żeby nie było że mam w przemyśle tłuszczowym biznes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Tomasz ok, rozumiem

Paatik nie dam rady zmniejszyć aktywności, robię tylko to co muszę do zawodów, nic dodatkowego. A że pogoda coraz lepsza to teraz więcej chodzę z maluchami na spacery, na plac zabaw - z tego też nie ma szans zrezygnować. No i Mała ostatnio też bardzo aktywna, zwiedza całe mieszkanie i trzeba mieć ciągle na oku, już sobie nie usiądę jak kiedyś

Co do diety, zmiana nie wchodzi w grę. Tyle już robiłam podejść i nie jestem w stanie funkcjonować na niskich węglach. Źle się czuję i nie mogę sobie na to teraz pozwolić. Nikt za mnie pewnych rzeczy nie zrobi. Pomijam już kwestię że to nie moje smaki i nie sądzę żebym długo wytrzymała zmuszając się do jedzenia rzeczy których nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ja nic nie pisałam o stricte niskich węglach tylko o wyższych tłuszczach względem węgli czyli de facto strona bardziej zbilansowana. Przyznaj sama że życie "na głodzie" też nie podpada pod kategorię czucia się dobrze, ale no mi Twój głód nie doskwiera, po prostu zakładam że na forum sportowym sugeruje się konkretne rozwiązania a nie poklepuje po pleckach.
Twoja decyzja i ja już więcej nie podejmuję tematu bo rozumiem że każdy w swoim dzienniku czasami po prostu chce ponarzekać a nie żeby mu inni życie układali więc pozostaje mi trzymać kciuki za bieg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Weekend przyszedł więc trzeba sobie życie osłodzić a nie myśleć o diecie

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Ja chętnie bym poszła w kierunku bardziej zbilansowanym, ale jak tłuszczu więcej to nie chudnę


Goldberg takie rzeczy to ewentualnie po biegu

Mnie po prostu zaczyna denerwować, że tylu rzeczy nie jem a efekty marne, to jest niesprawiedliwe. A ktoś tylko nie je słodyczy i już super. A ja nawet do liczenia wróciłam i d.pa. Źle się czuję z obecną wagą i chce wrócić do tego co było wcześniej, a idzie jak krew z nosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Viki zbilansowana dieta i progresowania w cardio wg mnie to najlepszy sposob , lepiej dokladac minuty w cardio niz ścinać jedzenie , u mnie i u moich podopiecznych zawsze to dziala. Wazne zeby spokojnie progresowac w cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Viki Rutkow ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Może warto podzielić posiłki na High Fat i High Carb, to pozwoli też na manipulację dietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Wrzucam jeszcze wykres kroków z ostatnich miesięcy, widać od razu że więcej się ruszam.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Następny temat

KRATA NA LATO wg ojan

WHEY premium