SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Wycwiel dzięki
Zaglądam do Twojego dziennika i do Goldberga, widziałam że też dobrze się bawiliście w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
I to jeszcze jak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Gratulacje a nie mówiłem Ci ze trasa jest łagodna wokół pogorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78288
Hej. Gratulacje.
Ja przed chwilą wstałem po narkozle.
Boże co za ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Tomasz dzięki Jak się czujesz? Szybkiego powrotu do zdrowia zyczę!


goldberg1982
Gratulacje a nie mówiłem Ci ze trasa jest łagodna wokół pogorii


Dzięki Tereny rewelacyjne, szkoda że nie mieszkam bliżej bo bym tam biegała, super trasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Trasa rewelacyjna kiedyś tam dużo biegałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
Viki - pooglądała sobie te przeszkody - pamiętam jak kołkownicę ładnie robilaś w Sopocie...
Najśmieszniejsze - ze to wszytsko tak ładnie i lekko wygląda jak się patrzy na filmik. A w praniu dopiero wychodzi ta makabra, juz nic nie mówię o zmęczeniu w czasie biegu jako takiego...
Fajne zabawki, nie da się ukryć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607754
Paatik przeszkody super. I zawsze namawiam każdego żeby spróbował, to jest zupełnie inny rodzaj biegu niż Runmageddon. Tu nie było błota i bagien, tylko jedno czołganie po piasku pod ciężką siatką (znana przeszkoda Anakonda). Tu po prostu biegniesz i co jakiś czas masz przeszkodę, bez taplania się w błocie jak świnia
Co do przeszkód to muszę dodać że trochę inaczej jak przechodzi je facet prawie 2 metry wzrostu (organizator ) a inaczej kobieta 160 cm gdzie ledwo do niektórych elementów sięga Ja miałam czasem problem żeby wogole przeszkodę zacząć, bo nie mogłam dosięgnąć pierwszej części A kołkownice robiłam nawet w czwartek na treningu. Nie sprawia mi problemów, ale jak ręce zmęczone i nie da się zacisnąć na kołkach to już nic nie pomoże, co z tego że umiem jak spadam.

Glodberg najbardziej podobały mi się odcinki w lesie, lubię takie ścieżki. Jak trasa biegła asfaltem to i tak biegłam bokiem po trawie, bo w OCRowych butach z bieżnikiem niewygodnie po betonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Tu jest ta wygoda że można biegać obok asfaltu a najlepiej się biega o świcie jak wszystko budzi się do życia pięknie to wszystko wygląda wtedy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130940
goldberg1982
Tu jest ta wygoda że można biegać obok asfaltu a najlepiej się biega o świcie jak wszystko budzi się do życia pięknie to wszystko wygląda wtedy
Bieganie o świcie po trawie jest może romantyczne lecz niepraktyczne . Buty przemoknięte!
Chodzę po drogach polnych i trawa wyrosła mi tam do pasa a w koleinach jest niewiele niższa. Po marszu wytrzepuję z butów źdźbła i nasiona traw a ze skarpetek muszę je wyskubywać! Gdyby nie to, że w trakcie marszu się opalam to maszerowałbym po asfaltowych ścieżkach rowerowych na pograniczu, które jednak są używane przez czeskich cyklistów .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

Następny temat

KRATA NA LATO wg ojan

WHEY premium