SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
myślę też cały czas jak redu zrobić, będzie trwała max 2 miesiące
treningowo:
2 treningi siłowe + codziennie 30 minut biegania
dlatego myślę o zmniejszeniu białka bo siłowe będą tylko 2 i chyba codziennie będę jeść tak samo, bez rotacji
myślę o takim rozkładzie:
110B 100T 127W - 1850 kcal
sporo tłuszczu ze względu na hipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
a co chcesz osiągnąć przez "codziennie 30 minut biegania "? bo to ani Cię do biegu nie przygotuje, ani nie zredukuje za specjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
choć trudno uwierzyć - zalecenie lekarza
mam hipoglikemię reaktywną i spada mi cukier po jedzeniu, lekarka zaleciła dietę z niskim ig i bieganie rano tuż po śniadaniu, żeby organizm załapał że gdy coś zje to nie musi od razu wywalać wiadra insuliny
więc to dlatego ten areo wpada, a że lubię biegać to biegam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
fakt, że po takim aero tuz po jedzeniu, glukoza wraca do wyniku sprzed posiłku
sama nie wiem, obserwuję organizm i będę dalej decydować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
bardziej mnie dziwi, że ciągle chodzę głodna... i nie wiem czy to od tego biegania? zobaczę wymiary w sb jak spadły to pewnie za mało jem jak na rege
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wczoraj musiałam dojeść wieczorem, ale wróciliśmy z działki i znowu przekopałam kawał ziemii i to co miałam w planach na kolację nie wystarczyło

dziś DNT
55 dzień regeneracji, faza III - założenia - DT 2200 kcal, B/T/W - 120/120/160 - bez glutenu, bez nabiału, w miarę możliwości niskie IG
warzywa: sporo
suple: multiwitamina, wit. C, wit. D
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: od tygodnia roztrój żołądka... u mnie albo w jedną albo w drugą stronę
aktywności: absolutny brak, odpuściłam nawet bieganie i pospałam ponad 8h

miska jak niżej, mam nadzieję coś się najeść nie mogę, ale wiem już o tym mówiłam
do śniadania nie wpisany chleb gryczany






Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-04-22 07:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
joanna83d
bardziej mnie dziwi, że ciągle chodzę głodna... i nie wiem czy to od tego biegania? zobaczę wymiary w sb jak spadły to pewnie za mało jem jak na rege


na mnie bieganie tez tak wplywa.
Niesttey czetso apetty bywa wiekszy niz rzeczywista ilosc spalanych kalorii :P zwlaszcza po penwym czasie, bo organizm zaczyna sie do biegow adaptowac, jak do codziennej czynnosci po jakims czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
faktycznie... to może być od tego
co do adaptowania organizmu do aerobów to wiem, już to na sobie sprawdzałam, nie znaczy że mogę jeść coraz więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium