SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dzień dobry wszystkim
Dziś ponownie DNT - ależ mi dziwnie z tymi dwoma dniami wolnym z rzędu ciekawe czy mój nowy układ treningów się sprawdzi, narazie mi dziwnie, ale nic, jutro już trening!
z każdym dniem czuję się lepiej i oby tak dalej!

miska jak niżej, poza nią warzywka: mrożonka i kalafior
suple: tran, wit. C z rutyną, multiwitamina, probiotyk

wczoraj schowałam wagę do szafy, koniec z ważeniem! będę się tylko mierzyć, bo wchodzenie na tę wagę przestało mnie już bawić
mam też nowy pomysł na zmodyfikowanie menu, tzn. nie zmieniam nic w kcal, ani w rozkładzie makro, jedynie zmienię rodzaj pożywienia i od 1.02 z miski znikają wszelkie "słodkości" - tzn. zero prochu, owoców typu banan, stevia. Wprowadzam śniadania T/B bez węgli, ale tych jak wspomniałam nie obniżam w całej misce.
Potraktuję to jako eksperyment, mój głos wewnętrzny mówi mi, że moje ciało źle reaguje na te udawane słodkości i po posiłku, w którym jest mięso, kasza, warzywa czuję się najedzona, a po posiłku w którym jest jaglana, banan, jaja, proch mogłabym zjeść kolejny posiłek
to są moje obserwacje, jestem ciekawa czy zmiana miski wpłynie na obwody i samopoczucie
przykład nowej miski poniżej
co ważne - mięso jem z pary lub duszone, a olejem polewam kaszę/warzywa
komentarze/uwagi mile widziane
ps. zrobiłam sobie foty, chyba coś się dzieje na brzuchu... chyba ale bez opadniętej szczęki narazie choć fakt że jestem dziś w kiecce, w której wszyscy znajomi mi zawsze mówią "o wtedy jak chodziłaś w tej czarnej kiecce z białymi kwadracikami to byłaś taka chuda!" - pociesza









Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-01-26 09:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehe kolejny pozytywny post. Powiem Ci,ze mi na śniadaniach białkowo tłuszczowych ciężko bylo okolo dwóch tygodni organizm sie przestawial chodziłam glodna. Ale pamiętaj o warzywach pomogą:) powodzenia Asiu gratulacje przełamania sie z waga:) ahh no i spadki widoczne ba brzuchu czy gdziekolwiek ciesz sie z tego badz dumna. To Twoja praca. To Ty działasz :) wiec nie umniejszaj ze gęba nie opada:)



Kielbacha sklepowa najlepsza nie jest boska jajecznica jest z awokado i kurakiem plus cebulka mmn


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-26 09:32:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dzięki Aga, ale to co u Ciebie się dzieje, to dopiero pozytywne szaleństwo
powiem Ci, że całe życie jem owsiane śniadania więc może być hardcorowo z planowaną przeze mnie zmianą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W nagrodę owianke możesz sobie zjeść na inny posiłek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Asia. Poczekaj. Daj sobie czas. I tak jesteś juz dwa kroki do przodu :) praca zawsze przynosi efekty. A jak takie sniadania Ci nie podpisuj to przeciez nic sie nie dzieje. Nie każdemu sie to podoba. Ale mowie daj sobie okolo 2tyg ja bynajmniej tyle potrzebowałam by sie calkiem przestawić. I juz niw tęsknię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
u mnie to warunek by śniadanie było .... na ciepło tak już mam, tak więc pozbieram przepisy (dzięki Paula za babeczki!) i będe się nimi bawić/próbować
owsianka to przyzwyczajenie, wygoda, bo na szybko, ale i białkowo-tłuszczowe śniadania ogarnę

czuję po prostu, że zabrnęłam w te ala słodkie dania a one mi nie służą
zawsze tak mam na diecie, że zaczynam w pewnym momencie zbaczać z dobrego toru i menu robi się przekombinowane

poza tym redukcję planuję przerwać z końcem lutego, w marcu będę starała się wyrównać kcal do zerowego pułapu , a potem w kwietniu z nową energią coś znowu spróbować zredukować, ale już na spokojnie

mam nadzieję, że mój plan jest rozsądny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
zdrowe podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja mysle laski, ze tu jest bardzo indywidualna kwestia z tym sniadaniami BT. Nie kazdemu sluza, zalezy ile tych ww i z czego i jak sie na nie reaguje. W kulturze europejskiej i amerykanskiej przyjal sie cukier na sniadanie, a kto powiedzial, ze "owsianka syci i daje energie na caly dzien" no to sa jakies bzdury i tyle. Te plateczki z banakiem i migdalkami i.... ta granola....i ten wyraz twarzy jak ktos wsunie nozki w galarcie......Warto patrzec co daje sytosc, zadowolenie, smak, po czym czujemy sie dobrze, naprawde dobrze, a nie doimy kawe bo nagle dziwnym trafem o 10 spac nam sie chce po slodkiej owsianeczce bo cukier nam spadl....i suniemy po ciacho, kosteczke czekolady czy inny stymulant. Z kolei jak trenujemy rano to warto sie zastanowic czy sniadanie BT da nam odpowieni gaz treningowy....jednym da, innym nie. Warto eksperymentowac :) Jedzenie to budulec a nie wrog, ktorego trzeba spalic i zniszczyc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
zgadzam się
w moim przypadku, gdy miewam objawy hiperglikemii aż się prosi bym poskromiła te "słodkie" sniadanka
choć zaznaczam, że z czystą miską objawy są praktycznie znikome, a problem z "nogami z galarety" mamy w rodzinie od pokoleń, podobno zaniedbywaniem takich objawów można wywołać u siebie cukrzycę, a ją też mamy w rodzinie

spróbuję odmienionych śniadań, zobaczę co mój organizm na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium