SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tak sobie Asiu patrzę na Twoje miski - i powiem Ci szczerze, że moim zdaniem masz mało kalorii, dołożyłabym węgli, bo jak nadejdzie zastój to nie będziesz miała z czego ucinać. Zazwyczaj startujemy z przysłowiowych 1800kcal z czego około 110-120 to białko, minim 60g to tłuszcz (zazwyczaj najmniej przybieramy 1g na kilogram masy ciała) reszta węgle.

Ale możesz zapytać o rozkład np. Bziubzius chociażby na prywatnej wiadomości, żeby zerknęła do Ciebie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
myślisz? i to węgli?
to podpytam jeszcze, ale dziękuję że zerknęłaś na to jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
To ja tak noworocznie zacznę od miski, bo dziś DNT.
a poza miską warzywa: do posiłku 2: rukola, pomidorki cherry, a do posiłku 3 surówka z kapuchy czerwonej z marchewką
z witamin to standardowo: wit C i D oraz multiwitaminy
napoje bo o nich nie pisałam ostatnio: pilnuję by było 1,5l-2l wody mineralnej no i ze 3-4 kawy ale BEZ MLEKA (da się da się ) i herbaty zielona/czerwona/jaśminowa
o czym by tu jeszcze, a standardowo pomarudzić chciałam na skórę głowy... mam łzs i mam w tej chwili jakis koszmarny nawrót i muszę koniecznie coś z tym zrobić
w sumie leniwie ten dzień się zapowiada... powinnam coś wykombinować, poszłabym z dogiem na wybieganie, ale tak mnie rano powyciągał na smyczy, że boję się go brać na zderzenie z powracającymi niedobitkami imprezowymi... apropos u mnie w bloku nadal słychać tańce chulańce - ludzie to mają zdrowie!


i sałateczka z posiłku 2





Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-01-01 11:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zotarella light - aut im bardziej light, tym bardziej przetworzona. Śliwki też najczęściej kandyzowane są, czyli cukrową kąpiel przechodzą. Majone papa, ten chleb żytni, to od czasu do czasu.
Moim zdaniem nadal mówię - mało węgli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dzieki blue_hope! nie ma się co tłumaczyć, że wyjadłam sałatkę z Sylwestra ;) bo wczoraj też ją zjadłam niby uważam na produkty light, ale czasami coś mnie zaćmi
jeszcze raz dziękuję i wywalam te udziwnienia z menu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
jak nabiał, to zdecydowanie ten półtłusty, czy tłusty, chude lajtowe to przetworzone. A majonez można zrobić też samemu :)
Podglądam dalej i powodzenia :) Dorzuć tych węgli :) Ew. Bziu skoryguje. Bo skromnie, jeśli ćwiczysz siłowo, to w dni nietreningowe mozesz tyle jesc, 140 na Twój wzrost i wagę, to mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
właśnie zmieniam sobie w dzienniku wytyczne :) na 1800 kcal (B: 120g, W: 165g, T: 73g)
ten majonez to wypadek przy pacy, sięgam raz w roku, było wczoraj, był dziś wyczerpałam limity ;)
dziękuję za wsparcie! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No zaraz te węgle inaczej wyglądają :)
Asiu tak myślę o Twoim MC - te 25kg to mało coś, dorzuć tam, nagraj ćwiczenia wrzuć tutaj, albo do konsultacji treningu Night na pewno pokaże co na tak, co na nie :)
Bardzo to pomaga, ja zawsze zapisuję uwagi :)
Ile razy ćwiczysz w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
też się ciesze z takiej ilości węgli, bo lubię
blue_hope - ten mój MC to była pierwsza kompletnie nieudana próba! po pierwszym podejściu prawie kopnęłam sztangę i z fochem poszłam do kolejnego ćwiczenia wiem, że zdecydowanie jestem w stanie unieść więcej kg, kolejne podejście będzie już odważniejsze
muszę właśnie koniecznie nagrać jakiś filmik, choć na siłowni to trochę trudne, bo chodzę sama, ale może w domowych warunkach... muszę pomyśleć
co do ilości treningów; to generalnie: 3 razy w tygodniu (wt/cz/sb) siłowo czyli rozgrzewka, FBW, 20 minut bieżni i 1 raz (ndz) to interwały na bieżni, czyli 3 dni mam bez treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie no pewnie, trzeba się polubić z ciężarami :) Ja kiedyś MC robiłam z 2,5kg sztangielkami :D takze teges...:)
Wszystko przed Tobą. Natomiast nagrywanie, zawsze telefon można położyć, gdzieś z boku i spróbować samej się nagrać, warto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium