SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I powiedz w którym momencie masz największy problem z męska pompka. Próbowałas różnego rozstawu rąk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dzięki Rai, tak będę robiła, wczoraj próbowałam na jednym stepie, to jednak za nisko. Nie wiem o co chodzi, bo łap nie mam słabych przy innych ćwiczeniach. Ale widocznie potrzebuję czasu by rozpracować te pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Pompki to też klata, plecy, brzuch. Jak lecisz w biodrach w dół albo nie trzymasz sylwetki to wszystko obciąża ręce.
Pracuj pracuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wieczorkiem wyślę filmik, bo chyba wczoraj coś udało mi się nagrać z tych pompek to zerkniecie
a to prawda, chyba nie spinam reszty ciała i łapami nie moge się podnieść a łapy zmęczone po wcześniejszych ćwiczeniach w którym sporo dźwigają
dam radę kwestia rozgryzienia tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
No spiecie powinno byc, jak do planka - inaczej bedzie ciezko.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
Asia jak ja w końcu wycisnęłam parę tych pompek na stepie to baaardzo czułam napięty brzuch w trakcie, także faktycznie trzeba spiąć wszystko jak w planku. Jestem pewna że chwila moment i dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Joanna, łączę się w bólu - też nie zrobię porządnej męskiej pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dziewczyny, kto nie da rady jak nie my
a na poważnie - zrobię podejście z wysokim stepem, mam nadzieję że to pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nie ma stabilizacji barkow nie ma pompki :) Dawaj film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
tak zrobię, w niedzielę wracam z filmikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium