SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wczoraj miska dojedzona na wieczór... coś czuję że to syndrom "nadchodzącej redukcji"
wymiary lekko up, ale mam @ więc to nieobiektywne pomiary były, zresztą wzrost 2 cm z czego 1 cm pod biustem to jeszcze nie tragedia
tak sobie tłumaczę

dziś DNT
56 dzień regeneracji, faza III - założenia - DT 2200 kcal, B/T/W - 120/120/160 - bez glutenu, bez nabiału, w miarę możliwości niskie IG
warzywa: sporo
suple: multiwitamina, wit. C, wit. D
napoje: woda, kawa czarnax?, zioła
samopoczucie: super
aktywności: teoretycznie brak, bo nawet nie poszłam biegać, a siłka jutro, ale niech się zgłosi ten co aktywnością nie nazwie odgruzowania mieszkania (podłogi, łazienki, kuchnia wyszorowane) i kopania działki co za chwilę rozpocznę to chętnie podyskutuję

miska - dziś nie liczę, chyba ten tydzień to będzie off od liczenia miski - ale oczywiście bilansuję BTW i jest czysto








Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-04-23 09:31:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pomiary przy @ to wiadomo , nieobietywne, u mnie w tym czasie plus 2 cm oznaczałyby, ze moze nawet mam spadki

odgruzowanie mieszkania to moze byc lepszy trening niz ten na silce tak w sumie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
A do tego przekopalam kawalalwk ogrodka rozdzielajac perze od bryl ziemi i ganialam za psem ktory mi je wykradal... Tak wiec i silka i aero byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wczoraj pojedzone, dziś pojedzone... idę w złym kierunku
dzień spędzony z Siostrą, fajnie, pogadane na luzie

DNT
57 dzień regeneracji, faza III - założenia wiadomo jakie, z wykonaniem gorzej
warzywa: ok
suple: multiwitamina, wit. C, wit. D
napoje: woda, kawa z mlekiem!?!?!?! - co brzuch odchorował bardzo szybko...
samopoczucie: jw
aktywności: bieganie po śniadaniu - tym razem bardzo ciężko się biegało po jedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
mnie też coś ostatnio zaczęło za bardzo ciągnąć do kawy z mlekiem....tylko że na razie nie odczuwam żadnego dyskomfortu, więc sobie bezczelnie pozwalam

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
u mnie niby to byla wyjatkowa sytuacja w domu co najwyzej siegam po koko alko migdalowe ale dzis od razu bdzuch spuchl choc kto go tam wie czy to akurat od mleka ...
Trzymanie miski = brak wzdec to pewne i tego powinnam sie trzymac :--))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
DT
58 dzień regeneracji, faza III
warzywa: ok
suple: multiwitamina, wit. C, wit. D
napoje: woda, kawa czarna, zioła
samopoczucie: duże wzdęcia
aktywności: nowy trening

Nogi+brzuch
1. wykroki ze sztangą
15.12.10.10
15kg/15kg/15kg/20kg
2a. prostowanie nóg na maszynie siedząc
15.12.10
30kg/35kg/40kg
2b. uginanie nóg na maszynie leżąc
15.12.10
30kg/35kg/40kg
3. odwodzenie nogi w tył na maszynie
15.12.10.10
10kg/13kg/15kg/18kg
4. unoszenie nóg w zwisie
4xmax
8/8/8/7
5. unoszenie nóg w leżeniu na skośnej 3x20-25 
4xmax
7/7/7/6

chyba cienias ze mnie nadal ale podobał mi się trening ukierunkowany na dany obszar, zamiast fbw, w środę podejdę do góry



Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-04-25 08:03:58

Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-04-25 10:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
DNT
59 dzień regeneracji, faza III - założenia znane, ale nie liczę dziś miski, nadal jem źle, jem za dużo, brzuch zaczął boleć wiec na jutro mam już zmierzoną miskę, nie potrafię jeść bez liczonej miski, albo po prostu wstrzeliłam się w taki okres, że spuszczona ze smyczy nie potrafię się powstrzymać przed złym, dlatego koniec z tym
dziś:
warzywa: mało
suple: multiwitamina, wit. C, wit. D
napoje: woda, kawa, zioła
samopoczucie: jw - boli, wzdęcia i jeszcze mnie coś chciało rozebrać przeziębieniowo, ale się nie daję!
aktywności: brak, bo boję się gila, ale jutro już wyjdę pobiegać

no ale jestem na siebie zła! ale cieszę się z drugiej strony że kilka dni i potrafię się ogarnąć, bo takie okresy, gdy sobie dietę odpuszczałam potrafiły trwać miesiącami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mozna nie liczyc i nadal nei wybierac produktow p[roblemowych :P tylko topkwestia moze czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
widzisz bziu, to moje liczenie miski nie trwa jakos bardzo dlugo, tak wiec po pierwsze nie mam jeszcze intuicji i bez liczenia jem np. zdecydowanie za dużo węgli, a po drugie, serio zrobiłam sobie psychicznego offa i dlatego tak przyszalałam, niemniej jednak moje jelita nie pozwalają by off trwał zbyt długo
chciałabym kiedyś nie liczyć miski bo przyznam, że męczące bywa czasami, ale to pewnie za jakiś czas, gdy lepiej będę wyczuwać rozkład, bo ja go w sumie często zmieniam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium