SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
filmiki będę nadal kręciła a zakwas na chleb już się szykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jeszcze trochę i Kebula zostanie naszym trenerem :D I ona nie jest wielka tylko malutka!! :P
Ja postuluję o Lejdisową ustawkę! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hahaha, lepiej żebym się jeszcze poduczyła tego i owego zanim zacznę się zajmować tym na powaznie
ustawka brzmi kusząco, ale ja się piszę po sesji


Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-01-08 22:35:36

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Możesz na nas eksperymentować i ćwiczyć żeby mieć wprawę :P
Kiedy Ci się kończy sesja? Może warto rzeczywiście o tym pomyśleć, pewnie jeszcze jakieś chętne by się znalazły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jak się nie boicie to ok. cąły styczeń, w lutym ju powinien byc loooooz

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Jak da się gdzieś do Was na siłkę wbić za normalną cenę, to i ja się może wybiorę, to i mi Keb technikę poprawi.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-01-08 23:23:13
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wstaję, czytam, a tu taki fajny pomysł powstał! miłego dnia dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ghorta w wielu siłowniach pierwsze wejście gratis (tylko trzeba wcześniej przez stronkę zgłosić). Jak już Keb będzie gotowa to zrobimy jakąś oficjalną ustawkę to może jakieś koszulki i suple dostaniemy i fotki się strzeli. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
do klubu gdzie chodzę, mogę chyba kogoś wprowadzić za darmo, ale jak paula napisała, chyba w większości klubów pierwsze wejście jest gratis, do czasu spotkania wszystkiego się dowiemy

Dziewczyny a z innej beczki, przymierzam się do badań, ale chcę się poradzić kogoś na forum, co powinnam zrobić, mam wyniki z sierpnia 2015 i może na tej podstawie ktoś mi podpowie co powinnam skontrolować. Kogo sugerujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Sugeruję zapytać w pytaniach do dietetyka albo pojedyncze pytania 1001 drobiazgów. Generalnie od badań polecam bziubziuś i rzabę. Nie wiem w jakim kierunku chcesz badania zrobic, wiem ze gdzieś po forum krąży fajna lista może warto poszukać i wrzucić do biblioteczki działu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium