SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joanna - tym razem się uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Żeby nie dołować Cię dalej joanno a raczej zmotywować - to powiem Ci, że przez całe studia w okresie wakacji trenowałem w domu. Za każdym razem skutkowało to pobiciem rekordów siłowych oraz dołożeniem masy mięśniowej - więc jak się chce to można.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
wiem, że w domu potrafię ćwiczyć i motywację w nim mam
bardziej mnie zastanawia efektywność takich domowych treningów, narazie nie chcę kupować za dużo sprzętu, by nie mieć jak Ty Bziu, ale czy trening z piłką i hantlami wystarczy, zobaczymy
o Night dziękuję za promyk nadziei
będzie dobrze, spróbować muszę/chcę/mam determinację
jak mi pies pierwszego dnia piłki nie pożre to będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Asia, Blue i Nadine zdaje się ćwiczą w domu, to możesz podpytać o "zestaw startowy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
Hehehe, Asia witaj w klubie. Mi już się skończył karnet a przez tę piękną pogodę już nie chce mi się wracać na siłownię. Więc też mam plan ćwiczyć w domu. Trzeba założyć kółko wzajemnej mobilizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale to dobry pomysł - może jakiś wspólny program treningowy zorganizujemy. To się będziecie nawzajem mobilizowały.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
joanna83d
wiem, że w domu potrafię ćwiczyć i motywację w nim mam
bardziej mnie zastanawia efektywność takich domowych treningów, narazie nie chcę kupować za dużo sprzętu, by nie mieć jak Ty Bziu, ale czy trening z piłką i hantlami wystarczy, zobaczymy
o Night dziękuję za promyk nadziei
będzie dobrze, spróbować muszę/chcę/mam determinację
jak mi pies pierwszego dnia piłki nie pożre to będzie ok


moj nic nie pozarł ze sprzetów treningowych :D
ale jak zaczynałam z burpeesami to myslalam, ze na mnie wskoczy :D
a ze skakana si enie polubił, kiedys na nia szczekal teraz wychodzi do sypialni :P

z pilki mi chlopam sposcil powietrze, mbo powiedzial, ze sie wala :p

takze tego :P

Ale da sie, pewnie, ze sie da, na poczatek pilka i hantle stykna, ale na dluzsza mete moze i braknac obciazenia.
Sprawdz, jak bedzie szlo, jak Ci się spodoba treniwanie w domu, to dokupisz sprzetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
nightingal
Ale to dobry pomysł - może jakiś wspólny program treningowy zorganizujemy. To się będziecie nawzajem mobilizowały.


ja jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tylko zaraz się okaże że wszystkie macie inne cele. Ale zawsze można się grupowo mobilizować do realizacji różnych celów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
taki właśnie mam plan, spróbować
narazie mam piłkę, 2 regulowane hantle po 20 kg
2 regulowane hantle po około 7-8kg
są też takie damskie ciężarki (ale do wznosów jak znalazł)
co tam jeszcze, mata, chyba obciążniki na kostki też mam, tak więc trochę zabawek jest

wspólny program treningowy dla "domowniczek" byłby czymś świetnym!

Lucky! witam w klubie domatorek
miło, że możemy się powspierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 373 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9732
Z tego co widzę Asia wraca do redukcji a ja w redukcji niezmiennie tkwię więc cel chyba ten sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, trening, trening...

Następny temat

Czy taki trening pozwoli mi spalić zbędną tkankę tłuszczową?

WHEY premium