SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Witam. Śniadanie rano jeść? Potem przed treningiem jeszcze coś zjeść?

Czy dostanę 6 paka, jak będę robił dodatkowo A6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
BartiXeR
Witam. Śniadanie rano jeść? Potem przed treningiem jeszcze coś zjeść?

Czy dostanę 6 paka, jak będę robił dodatkowo A6W?


:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BartiXeR

Czy dostanę 6 paka, jak będę robił dodatkowo A6W?


Szukaj w dobrych sklepach, 6paki są chyba dosyć popularne.......








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Mam tam mięśnie. Robiłem cały czas masówkę z nakładem na brzuch. Teraz chciałbym to stosować i robić A6W, bo dobrą pompę na brzuch daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A6W to kupa i może się przyczynić do osłabienia mięśni brzucha.
Poza tym w wieku 13 lat to chyba nie powinieneś się brać za trening siłowy, z tego co wiem.

Poza tym po sposobie wypowiedzi domyślam się, że twoja wiedza z zakresu treningu i odżywiania jest bliska zeru.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
BartiXeR
Mam tam mięśnie. Robiłem cały czas masówkę z nakładem na brzuch. Teraz chciałbym to stosować i robić A6W, bo dobrą pompę na brzuch daje.


Trening z naciskiem na brzuch tego jeszcze nie widziałem co chciałbyś stosować? odpuść A6W.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Misiaki i Biniu zakładając ze mój bf 18-20% to jaka kalorycznosc powinienem przyjąć? Bo ta obecna to ponoć za duzo dla mnie 2000dnt/2500dt . Wzrost 190 waga 87 .. I w jakim okresie czasu powinienem sie zmieścić z treningiem? Aero jest 3-4x tabata + rower dojdzie. Wczesniej tego nie było.

Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2013-04-17 22:31:13

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Ciężko ustalić kaloryczność dla jakiejkolwiek osoby, samemu trzeba wyczuć, z takich matematycznych wzorków to jakieś 2800 jest dla Ciebie, patrząc przez pryzmat że to redukcja już na 2500 powinno być ok. Gdzie indziej szukaj błędu, nie w kaloryczności, aczkolwiek ja bym nie różnicował podaży w DT i DNT, dłabym na tym samym poziomie, może spróbuj 2300 w DT i tyle samo w DNT. Tabate 3-4x w tygodniu na pewno sie zajedziesz. A wina może właśnie leży w tym że wcześniej nie było zadnych aero + prawdopodobnie marnie wykonany trening.

Zmieniony przez - batia w dniu 2013-04-17 22:56:18

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Pociągną stara kalorycznosc do niedzieli. Z tymi tabatami to dlaczego mam sie zajechac? Na zbilansowanej diecie w zeszłym roku na redukcji bardzo ładnie mnie pocielo , a robiłem tylko tabate 4x/tyg od rana i 3x split. Jedyne co sie różni to to ze wtedy dt i dnt było na stałej kalorycznosck 2300. a trening to split( brzuch sie przeplata pomiędzy seriami)no i zmierze czas dzisiaj ile zAjmuje trening :

Poniedzialek [ Plecy ]

•Martwy Ciag
1 seria rozgrzewkowa
4 serie po 5powtorzen

•Podciaganie na drażku szeroko nachwytem
5 powtórzeń 4 serie

•Podciaganie na drazku podchwytem(wąsko)
5 powtórzeń 4 serie

wioslowanie sztanga w opadzie
5 powtórzeń 4 serie

•seria łączona podchwyt i nachwyt wioslowanie sztanga
6 powt(nach)+ 6 powt (podchwyt) 4 serie

•sztanga łamana podchwyt uginanie ramion + uginanie chwytwm mlotkowym
5 powt x 5 serii


Sroda [ Dzien Wyciskania ]

•Wyciskanie sztangi na lawce plaskiej
5Powt x 5 serii

•Wyciskanie sztangi na lawce dodatniej
6Powt x 5 serii

•Wyciskanie sztangi na lawce ujemnej
7Powt x 5 serii

•Pompki na Poreczach
5-6Powt x 5 serii(z dodatkkowym max ciężarem)

•Wycksnie francuskie sztangi lezac
5-6powt x 5serii
•wyciskanie zza głowy siedząc
6x5serii

Piatek [ Dzien Przysiadu ]

•Przysiady ze sztanga + wspiecia na palce
6 powtórze x5 serii

•Wykrok (suwnica)
6 powtórze/na nogę x4 serii

•Uginanie nóg na maszynie
6powtorzenx5 serii

•Wyciakanie żołnierskie
6 powtórze x4 serie

•tył barku ściganie linek na bramie
6 powtórze x4 serii

•szrugsy
6powr x 5 serii


Zmieniony przez - Wojtekk w dniu 2013-04-18 07:36:58

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Na diecie J/NJ jestem od blisko 2 lat.
Okres jedzenia wypada u mnie od 12 do 20-21.

dlugie okno JEM ...

Aktywność fizyczna to głównie bjj (3x tygodniowo), treningi głównie o godz. 18.30.
Jednak ostatnio zdarza mi się również robić treningi bjj o godzinie 11 i tu pojawia się problem, Otóż czuje, że brakuje mi energii, sił.
I tu moje pytanie, czy przed treningiem/w czasie treningu coś spożyć?
Czy może w ostatnim posiłku zwiększyć ilość węglowodanów?
Przeanalizowałem całą dietę i chyba ogólnie jem trochę za mało węgli ~3g/kg, czy tu może tkwić problem?

przy 80 kg daje to 240 g ww - to NIE jest mala ilosc
ogolnie jak wygladasz kalorycznie i jak z iloscia tluszczow - osobiscie w walkach widze ich (dosc) duzy udzial w puli kalorii


Dodam, że gdy robię siłownie na czczo wszystko jest ok.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy 10g gliceryny z 1l wody lub 3g beta-alaniny przerywa post?

1. to jest dobre pytanie na ktore nie mam idealnej odpowiedzi
ustalilismy gdzies w poczatkowych postach watku o glicerynie ze gliceryna moze pomagac w redukcji ...
wiec wszystko sprowadza sie do reakcji osobniczej - sprawdz i moze daj nam znac jak to u Ciebie wyglada
ale stawiam ze w redukcji nie zaszkodzi a w osiagach moze pomoc
2. bedzie OK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium