SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Xarez

kierunku zmian niestety nikt z nas za Ciebie nie wybierze ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Myślałem nad podbiciem do 2500kcal, 3g węgli i kierować się w kierunku lekkiej masy. Dobry pomysł czy za duzo/za malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11847
Takie sprawy sam musisz wybadać

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Biniu, kontuzja nadgarstka zmusiła mnie do tymczasowego przerwania treningu. Chciałbym to jednak zastąpić porządnymi aerobami po 60 minut 3-4 razy w tygodniu (sądzę że dwa tygodnie wystarczą, żebym powrócił do normalnych treningów).

Czy powinienem traktować takie aeroby tak samo jak ciężki trening? Czyli przed i w trakcie BCAA a po porządny posiłek z dużą ilością węgli.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Jak chcesz ciężki to lepiej interwały. Sam bym se porobił, ale nie mój poziom .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak aeroby to nie musisz dawać BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2076
Biniu, w poprzednim temacie napisałem, ale pewnie z braku czasu pominąłeś. Chciałbym wiedzieć czy taki rozkład bedzie optymalny.
post od 23 do 16
Ważę 90kg z lekkim hakiem, cel redukcja trening push/pull 4x /tyg

Pierwsze zdjęcie posiłek o 16

Trening o 19

Drugie zdjęcie posiłek po treningu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3991
Cześć wszystkim po przerwie. ;)


Biniu, wreszcie nadchodzi czas przejścia na JM/NJM ruszam od najbliższego poniedziałku. Przed startem mam pytanie podobne do kolegi powyżej, tj. odnośnie przykładowej rozpiski z posiłkami. Czy taka kompozycja posiłków pod względem makroskładnikowym będzie w porządku (głównie zastanawiam się przy w ostatnim posiłku nie przesadziłem z ilością białka i czy dawać w nim węglowodany)? Ponad to, gdybym chciał jeszcze zwiększyć kaloryczność to inwestować bardziej w tłuszcze czy węglowodany? Ostatnie pytanie, witaminy / minerały proponujesz dać do pierwszego czy ostatniego podanego przeze mnie posiłku?

Dla przypomnienia, celem jest ostra redukcja (chciałbym zejść poniżej 10%, obecnie na oko jest ~14/15) przy możliwie minimalnym spadku tkanki mięśniowej.

Trening siłowy + 15 min. interwałów 3 x tydzień + kardio 2 x tydzień.




Zmieniony przez - Malebolgia w dniu 2013-03-28 22:03:29

Zmieniony przez - Malebolgia w dniu 2013-03-28 22:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Lepiej to carbo wywal. Najwyżej dodaj jeszcze jednego banana, a na pewno lepiej na tym skorzystasz (produkt naturalny, więcej mikroelementów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3991
Fat-Hulk
Lepiej to carbo wywal. Najwyżej dodaj jeszcze jednego banana, a na pewno lepiej na tym skorzystasz (produkt naturalny, więcej mikroelementów).


Przede wszystkim wrzuciłem Carbo Noxa, jako że mam jeszcze jego spory zapas, którego staram się pozbyć od dawna. ;)

Mam jeszcze nieco laickie pytanie, ale nie mogę sobie przypomnieć jak to jest a i nie mogłem na forum znaleźć tej informacji. Otóż wagę jajek (np. w kalkulatorze sfd) liczymy z czy bez skorupki ? Na mój rozum raczej bez, ale mimo wszystko wolę się upewnić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium