SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
A jak takie rekreacje wliczać w bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11679
Stosował ktoś j/nj w połaczeniu z CKD? wiem , że ten system żywieniowy nie wymaga drastycznej ucieczki od węglowodanów , ale z ciekawości sie pytam czy koś testował takie połaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Xarez, sądzę że wszystko zależy od intensywności. Jeden przez godzinę przepłynie 5 basenów, inny w pół godziny zrobi kilometr. Ale pytanie na miejscu i sam jestem ciekaw, bo imo te 200 kcal powinno się dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
Chwilę próbowałem lipa straszna, samopoczucie w dół, siły w dół, czułem się płaski, już samo J/NJ pomaga osiągnąć niski poziom insuliny, a z CKD to już hardcore, nigdy więcej. Bardziej ostatnio skłaniam się że do J/NJ idealnie pasuje HC.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
HC? To jak w takim razie wygląda u Ciebie rozkład makroskładników?
Panowie, redukcja 1800 kcal, 3 dzień i samopoczucie dobre. Dręczy mnie tylko pewna kwestia. Ogólnie okno chciałbym mieć ustalone na 20-24, jednak w poniedziałek miałem egzamin i był to pierwszy dzień na IF, więc dla pewności zrobiłem okno 11-17, więc jak w następny poniedziałek też zrobię takie okno, a raczej 4-godzinne to nic się nie stanie jak resztę tygodnia będę normalnie 20-24? To już ostatni egzamin także potem będę się trzymał godzin 20-24. Jeszcze co do tej kwestii mam pytanko. Okno żywieniowe trwa 4h, więc przykładowo w moim oknie 20-24 oznacza to, że mam pierwszy posiłek zjeść o 20 a ostatni tuż przed 24? Ja po pierwszym posiłku wsunąłbym wszystko i robię małe przerwy, wiec nawet zjem to w 2h ale wtedy pewnie okno wyjdzie 20-22? Nie rozumiem tego trochę...
Teraz zjadłem 20:20 pierwszy, a ostatni 23:30 i niby mam okno 4-godzinne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
Ale w sumie jak będę miał apetyt (zazwyczaj mam) to mogę wszystko zjeść w czasie 20-21:30 i to już nie wyjdzie okno 4h więc wyjdzie więcej postu? Niech mi to ktoś wytłumaczy jak to ma wyglądać, proszę. Sorry za 2 posty ale nie zmieściłem się w jednym.

BTW. jak jest z popijaniem w czasie jedzenia na IF? Czytałem, ze trzeba pić przed i po posiłku, a jak wy robicie? Można w trakcie pić zieloną herbatkę? :D No i czy można pić dowolną inna herbatę byle na słodziku?

Zmieniony przez - Ekoiks w dniu 2013-05-16 00:22:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dremor
Czy może być basen w DT po treningu (czyli cały czas na czczo) i czy w takim razie warto zapodać bcaa (przed czy po basenie?)?

I jak wygląda sprawa z basenem w DNT, czy w fazie nie jem jest wskazany i czy bcaa jest konieczne przed/po?


jesli jest to plywanie dla relaksu mozna odpuscic jesli wyczynowe nie powinno byc w DT

ale ale !
UWAGA
plywanie pobudza aptetyt !!!!

wiec moze warto tuz przed faza JEM ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Sloners
Jak powinien wyglądać rozkład makroskładników w przypadku jednego posiłku przed treningiem i 2 po treningu? (na mase)
np.
20% kalori(B/W(35g/70g)
Trening
40% kalori (B/W 75/160)
40% kalori (B/T/W 60/100/70)
taki rozkład próbować, czy jednak posiłek po treningu musi być największy?(np. poprzez połączenie 2 ostatnich posiłków)


przed treningiem glownie bialko z niewielka iloscia tluszczow
i ew sladowa ww to jesli juz w ogole najlepszy posilek na JEM / NIE JEM dla wiekszosci

po to juz sprawa jasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Xarez
A jak takie rekreacje wliczać w bilans?


dwa wyjscia
albo sprawdzic w tableach i dodac do wydatkowania energetycznego
albo - co polecam !
nie wliczac a OBSERWOWAC !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
michaslol
Stosował ktoś j/nj w połaczeniu z CKD? wiem , że ten system żywieniowy nie wymaga drastycznej ucieczki od węglowodanów , ale z ciekawości sie pytam czy koś testował takie połaczenie?


TAK
niektorych nie moge odwlec od diet ketogenicznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium