SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sprawdz wpierw JEM / NIE JEM na deficycie przez 3 tygodnie z poziomem ww ~130 g ww
i bedziemy obserwowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Biniu gdy efekty są coraz słabsze jakie zmiany wprowadzic? zmniejszyc ilosc kcal, zwiększyć wysiłek czy co proponujesz? moja dziewczyna 5 tydzień jedzie na tym i wygląda to teraz tak :
-w 1tyg waga spadła o 1kg i wymiary 1cm lub 0,5cm (zalezy w którym miejscu)
-w 2tyg waga w miejscu a wymiary dalej podobnie spadały
-w 3tyg waga spadła 1kg a wymiary już wolniej...max 0,5cm
-w 4tyg waga stoi a wymiary dalej coraz słabiej spadają bo tylko w 2 miejscach ubyło 0,5cm a reszta bez zmian

coś należy zmienić żeby znowu szło szybciej? czy jest ok ?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Biniu, właśnie wchodzę na rekomp i w dni treningowe mam +20% a w DNT - 20%. Ćwiczę 4 razy w tygodniu, ale oprócz tego robię jeszcze krótki street workout na powietrzu raz w tygodniu. Nie trwa dłużej niż 30 minut- opiera się tylko i wyłącznie na powolnym opuszczaniu na drążku jedną ręką i tak z około 8 serii, po jeden maks trzy powtórzenia, przerwy około 3-5 minut.

Jak mam ustalić zapotrzebowanie dzienne na taki trening? Trzymać się tego "- 20% " czy może np ustalić w tym dniu bilans na zero? Masz jakieś pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. zmiana ilosci kalorii dla wiekszosci NIE jest konieczna
2. wiekszy sens widze w zmianie zrodel energii (glownych)
po treningu wiecej ww
w DNT wiecej tluszczow
ale i to nie jest niezbedne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu gdy efekty są coraz słabsze jakie zmiany wprowadzic? zmniejszyc ilosc kcal, zwiększyć wysiłek czy co proponujesz?

zaleyz od duzej ilosci okolicznosci
np ilosci kalorii, makroskkladnikow, czasu na diecie, poziomi tk. tluszczowej aktywnosci ruchowej zamierzonej, aktywnosci ruchowej ogolnej w ciagu dnia - lista jest oczywiscie dluzsza ...


moja dziewczyna 5 tydzień jedzie na tym i wygląda to teraz tak :
-w 1tyg waga spadła o 1kg i wymiary 1cm lub 0,5cm (zalezy w którym miejscu)
-w 2tyg waga w miejscu a wymiary dalej podobnie spadały
-w 3tyg waga spadła 1kg a wymiary już wolniej...max 0,5cm
-w 4tyg waga stoi a wymiary dalej coraz słabiej spadają bo tylko w 2 miejscach ubyło 0,5cm a reszta bez zmian
coś należy zmienić żeby znowu szło szybciej? czy jest ok ?

tempo wydaje sie do tej pory OK
ale jesli ilosc tkanki tluszczowej jest dosc duza (jak na kobiete !) to mozesz pomyslec (przy zachowaniu uwag wyzej !)
o zwiekszeniu aktywnosci LUB lekkim obcieciu kalorii (np o 15% - ale to strzal w ciemno mam za malo danych ...) jak wszystkie objawy redukcji ustana przez 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Biniu, z tego co zrozumiałem to w ten jeden dzień, tego krótkiego treningu, mogę zostać na ujemnym bilansie kalorycznym. Jedyne co powinienem zrobić, to zwiększyć procentowy udział węgli w ten niespecyficzny dzień treningowy. Dobrze kmninię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak chyba nie do konca napisalem wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Aaaa, już rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak dobrze wskazac ponownie odpowiedz :)
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Czy jest sens stosować żywienie jem/nie jem w następujący sposób:

I faza jedzenia: 8:00 - 10:00
II faza jedzenia: 20:00 - 22:00

całkowite dzienne zapotrzeobwanie energetyczne: 3000 kcal
bilans energii 3000 kcal / 24h (-50kcal / tydzień)
białko - 175g

TS - 2x tydzień FBW (więcej nie potrzebuje)
TA - 5x tydzień start 100 kcal (+50 kcal / tydzień)

Cel: redukcja tkanki tłuszcozwej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium