SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ekoiks
Biniu, za dużo WW? To ile mam dać? Daj mi podział makroskładników... ja użyłem 30%B, 20%T, 50%WW.


dlatego NIGDY nie lubilem procentow !

Dieta redukcyjna od podstaw - czyli jak to ugryźć?

http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/49/Dieta-redukcyjna-od-podstaw---czyli-jak-to-ugryzc.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Xarez
Dopisujcie zawsze, jaki jest Wasz cel, bo co chwilę wracać do poprzednich stron i szukać info o tym, to trochę niefajnie :)


DZIEKI !!!

niestety ze wzgledu na potworne braki czasu w moim przypadku jest to prawie niemozliwe
w zwiazku z tym jest to bardzo celna prosba !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Panowie od poniedziałku jestem na IF, cel redukcja, okno 20-24, czasem policzę czekoladę do jadłospisu, więc nie oszukuję ale jutro planuję cheat meal - prawdopodobnie coś na słodko typu kawałek ciasta + 2 zwykłe bułki z nutellą + kakao. Mam dwa pytania dla pewności:

dwa mowisz

1) czy mam to zjeść zamiast jednego posiłku w jadłospisie

najlepiej posilki cheat robic na koneic fazy JEM
wiec w miejsce stanardowego posilku
idealny (no prawe ) cheat meal - lody popite Mega Strong Protein w duzej ilosci i spac


2) czy mam to zjeść normalnie w oknie jedzenia czy może być poza nim

a jak nazywa sie faze NIE JEM ?

3) czy mam to wrzucić dodatkowo po zjedzeniu normalnej ilości kcal jako nadwyżkę?

zalezy od celu ...


4) czy może być coś więcej (lubię słodkości) czy nie przeginać pały?

zalezy od celu i dystansu
ale jesli wszystko na spokojnie
jeden posilek na maksa aby psycha odpoczela jest OK
ale pogodz sie z tym ze rano bedziesz wygladal nieco inaczej



5) wiem, że ważyć należy się co tydzień ale kiedy jest najlepsza pora w przypadku takiego okna? Chciałbym żeby pomiar był jak najbardziej wiarygodny.

nie widze sensu wazenie sie PO cheat mealach ...
odczekaj z 3-4 dni wtedy jest sens
a najlepsza pora jest zawsze rano po wyproznieniu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ekoiks
djmichol
Ekoiks co do cheat-u to wszystko zależy od celu tego czitowania, jak poprawa nastroju to zamiast jednego posiłku jesz to na co masz ochote i nie możesz tego wliczyć np. jakiś kebab czy coś. Jak długo siedzisz na dużym minusie to mozesz zrobić cały "czit dej" i w mojej opini przy 4h jedzenia to można ładować oporowo kCal. Dalej wszystko się odbywa w standardowym oknie żywienia. Co do ważenia jak ma być poglądowo to staraj sie o tej samej porze np. rano po przebudzniu.


Celem cheatu jest dłuższe wytrzymanie na diecie.


po dluzszym pobycie na diecie przydatne
mozesz zrobic cheat meal w postaci ladowania - pisalem kilka postow wyzej o tym - wtedy jesz duzo ww ale malo tluszczow
i jesli obrze dobierzesz produkty pod swoj gust i wymagania masz 2w1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
U no to widzę, że to jednak bardziej skomplikowane. Nie chcę spieprzyć redukcji, tak jak udało mi się to dwa razy (nie na IF) dlatego pytam. No nic, dzisiaj nie czitujemy. Wszystko podliczone: 2 hamburgery, mięcho z ryżem i placek z kakao. Okno 20-24. Smacznie i wszystko podliczone ;) Załączam jedzenie na dziś :D Jak się wrzuca "syf" i się liczy to o wiele łatwiej trzymać się diety, niż zwyczajnie liczyć tylko "czyste" jedzenie, a przecież nie ma różnicy w odkładaniu się tk. tłuszczowej ;) Chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Jutro egzaminy dlatego nie mam czasu na myślenie o czitowaniu, oszukam w następnym tygodniu jakimiś słodkościami - jeszcze napiszę.




Zmieniony przez - Ekoiks w dniu 2013-05-19 12:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
czekaj bo sie zgubilem
chcesz robic ladowanie celem poprawy wynikow w redukcji - dobrze czytam ... ?


Tak, bo zauważyłem, że organizm już się przyzwyczaił do małej dawki kalorii, chciałbym przyśpieszyć metabolizm.


pytanie teraz zachodzi najwazniejsze
jak czesto chcesz to robic ... ?


Teraz zamierzam pierwszy raz od rozpoczęcia redukcji (ponad 2 miechy), następne co 2 tygodnie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1613
Gdy już siadamy po całodziennym poście do szamania, to trzeba w ciągu tych kilku godzin zjeść całe dobowe zapotrzebowanie? Czyli, w 4h zjeść około ~3000 kcal?

To trochę tak trudno...

Celem jest masa oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Ekoiks ta dieta to tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
zlurowany na 4h masy nie zrobisz. A jak nie możesz tego zjeść to po co tobie j/nj. To ma być wygoda i przyjemność, a nie bezowocna męka.

Zmieniony przez - djmichol w dniu 2013-05-19 19:02:32

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zlurowany
Gdy już siadamy po całodziennym poście do szamania, to trzeba w ciągu tych kilku godzin zjeść całe dobowe zapotrzebowanie? Czyli, w 4h zjeść około ~3000 kcal?

To trochę tak trudno...

Celem jest masa oczywiście.


nie wiem co w tym trudnego ja umiem w 1h zjesc 5000 kcl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Wiecej