SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Xarez
No niestety nie mogę odstawić..
Przy tych pylkach bez tabsów mam koszmar.
Wiesz coś więcej na ten temat?



w temacie lekow - nie pomoge - nie moja dzialka zainteresowan ...

ALERGIA
sprawdz czy nie lepiej bedziesz sie czul w okolicach diety keto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Istnieje jakieś powiązanie między spożywanymi węglowodanami, a alergenami i zdolnością organizmu do właściwej reakcji na nie?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak wspomnialem alergie nie sa moja mocna strona
ale o ile dobrze kojarze wielu osobom niskie ww pomogly w objawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Poprawka, ja łykam dichlorowodorek lewocetyryzyny, lek nowszej generacji. Po Zyrtecu (dichlorowodorek cetyryzyny) chodziłem jak zombie i spałem jak kamień. W skrócie - leki starej gen. przenikają do mózgu, nowszej gen. - nie lub w bardzo małym stopniu.

Biniu

w temacie lekow - nie pomoge - nie moja dzialka zainteresowan ...

ALERGIA
sprawdz czy nie lepiej bedziesz sie czul w okolicach diety keto

Keto na masie? Ja lubię węgle, chyba nie czułbym się dobrze (psychicznie)

Czy ta woda przeszkodzi w budowaniu masy i kontrolowaniu wagi (progresu)?

Jestem jeszcze w stanie przerzucić się na bilastynę - ponoć jakaś nowość, kumpel bierze i chwali, ale nie wiem, jak pod względem zatrzymania wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. sprawdz dokladne powiazanie - lek zatrzymanie wody
2. oczywiscie ze utrudni kontrole ale jesli bedziesz na nim stale to powinno sie unormwoac na stalym i podzyzszonym poziomie
3. czy przeszkodzi w masie ...?
hmm nie sadze, byc moze nawet w pewien sposob bedzie dzialalo pro - ale to spekulacje wiec na tym zostane
4. keto VS masa
mowilem tutaj o priorytecie alergii NIE o Twoim celu dietetycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2359
Mam suplement na stawy, który należy przyjmować na czczo, w porcji zawiera około 10g białka i 5 gram węgli. Okno żywienia rozpoczynam o godz. 18:00 i trwa przez 6 godzin. Kiedy będzie najlepsza pora na przyjęcie tego suplementu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kocio2009
w przypadku tradycyjnych papierosów tez jestem zdania, że nie mają wpływu na post (na zdrowie- to juz inna bajka ). Watpliwosci dotyczą tych liquidów i składu. czy owa gliceryne i jakies aromaty mogą zaburzać faze postu? jak sądzisz>?


Biniu, powrócę jeszcze raz do tego tematu z e-papierosem podczas fazy NIE JEM. Rozmawiałam z kolegą i średnio podczas postu by schodziło 1,5-3ml liquidu. Czy taka ilosc moze miec jakikolwiek, nawet najmniejszy wpływ na post i tym samym niwelowanie jego pozytywnych skutków? Owe liquidy jak juz pisałam zawierają w ponad 3/4 skladu glikol/glicerynę+ jakies aromaty smakowe i naturalne? Mozesz sie jednoznacznie ustosunkować?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
3 ml dziennie - nie widze powodu do niepoju jesli chodzi o wplyw - ale jak wspomnialem nie sadze aby byly jakies badania nad wplywem calosci mieszanki na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
darkkarlos
Mam suplement na stawy, który należy przyjmować na czczo, w porcji zawiera około 10g białka i 5 gram węgli. Okno żywienia rozpoczynam o godz. 18:00 i trwa przez 6 godzin. Kiedy będzie najlepsza pora na przyjęcie tego suplementu?


skoro jest zalecenie na czczo to w takim razie tak musi byc - wiec w DNT przed pierwszym posilkiem jakas 1 h
a w DT (kompromis) mozesz wyknac przed treningiem podbijajac jeszcze pule aminokwwasow przed i na za pomoca np BCAA XPLODE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Biniu
3 ml dziennie - nie widze powodu do niepoju jesli chodzi o wplyw - ale jak wspomnialem nie sadze aby byly jakies badania nad wplywem calosci mieszanki na redukcje


czyli podsumowując, uważasz ze nie ma to negatywnego wpływu na okres postu? a na caloksztalt redukcji? moze ją zaburzyć, zwolnić, utrudnić?

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium