SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEM / NIE JEM dieta by Biniu-oficjalny watek Q&A-Patrz str 1

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 182820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale wiekszosc ludzi i tak nie ma z nia problemow

chyba ze ktos robi mase i nie moze tyle zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11768
hej, moglibyście polecić jakąś przedtreningówkę, która nie przerwie postu? :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Szukaj takich które nie zawierają węglowodanów w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
swietnie 'gryzie' REDWEILER®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
Właśnie testuję REDWEILERA którego sobie "wygrałem" za kody. Na razie małe dawki - 10g przy wadze ok. 90 kg. Pierwsza uwaga po zażyciu przez kilka minut czuć dziwne "mrowienie" na twarzy, druga szybciej wzrasta temperatura przy rozgrzewce i utrzymuje się przez cały trening, trzecia wyraźnie czuć pobudzenie mimo zmęczenia po pracy no i byciem na głodzie (faza nie jem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11768
a Waszym zdaniem warto stosować REDWEILERA podczas redukcji? Trening siłowy 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
swietnie pobudza na treningu wiec jesli tylko sa pieniadze wyboeralbym wlasnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Robix69
Właśnie testuję REDWEILERA którego sobie "wygrałem" za kody. Na razie małe dawki - 10g przy wadze ok. 90 kg. Pierwsza uwaga po zażyciu przez kilka minut czuć dziwne "mrowienie" na twarzy, druga szybciej wzrasta temperatura przy rozgrzewce i utrzymuje się przez cały trening, trzecia wyraźnie czuć pobudzenie mimo zmęczenia po pracy no i byciem na głodzie (faza nie jem).


odczucia jak u wiekszosci
dobrze ze juz przy malej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 332
Tak się zastanawiam jak procentowo rozłożyć makroskładniki.
30% białka, 50% węgli i 20% tłuszczy będzie ok? Kcal mam zamiar utrzymywać na poziomie 2600-2700.
Jako, że priorytetem u mnie będzie bieganie to może zwiększyć ilość węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 471 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3121
motivated
Tak się zastanawiam jak procentowo rozłożyć makroskładniki.
30% białka, 50% węgli i 20% tłuszczy będzie ok? Kcal mam zamiar utrzymywać na poziomie 2600-2700.
Jako, że priorytetem u mnie będzie bieganie to może zwiększyć ilość węgli?


Wreszcie ktoś prawie po fachu :) Niepotrzebne aż tyle białka. Podobno 1.5 g/kgmc jest git, ale ja podbiłem do 1.8 bo ciężko komponować posiłki. Tłuszczy mam 1g/kgmc a reszta węgli. Myślę nad zmniejszeniem lekko tłuszczy dla węgli, czy to dobry pomysł? Tłuszcz jest dobry na stawy ponoć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slim Expert

Następny temat

ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

WHEY premium