SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
fiszcher masz prawie tyle lat co ja, też męcze sie z tym około 6 lat i też waże około 80kg.
Bierzesz 20mg dziennie czyli tak jak Sierov a też pisał że waży około 80kg. On pisał że Izotek zaczął mu pomagać. Teraz już dawno nic nie napisał na forum.
Może u Ciebie dawka jest mała i dlatego efekty przyjdą troche późnije.

Napisz gdzie głównie występowały u Ciebie zmiany trądzikowe, jaką masz cere (suchą, mieszaną, tłustą).
A czy podczas tej 3 miesięcznej kuracji wystąpiły jakieś skutki uboczne?

Zapytaj się swojego lekarza dlaczego nie ma u Ciebie jeszcze poprawy.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
Biorę Izotek już ponad miesiąc - dawka 20 mg / waże 53 kg. Nie powiem żeby efektów nie było, ale wszystko bardzo powoli i spojonie przebiega... Z czasem wszystko zaczyna schodzić ale będę musiała jeszcze długo poczekać jeśli to ma działać w takim tempie. Mimo to jestem naprawde zadowolona! Przestały wyskakiwać ogromne "potwory". Czekam cierpliwie. Po 3 latach walki to moja ostatnia deska ratunku, brałam już chyba wszytsko.. :( Co do skutków ubocznych to nic poza suchymi wargami, co da się znieść. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
ogromny sukces jeśli chodzi o skórę na dekolcie, WSZYSTKO zniknęło i jest gładka jak pupa niemowlęcia... Jeszcze neich tak zrobi na twarzy i plecach to będzie git... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
poziomka dawno Cię tu nie było (
Bardzo dobrze że Ci ten lek pomaga. Życze powodzenia.
Piszesz że skutki uboczne to tylko suche wargi - a czy nie występuje u Ciebie suchość całego ciała, nosa itp, jakieś ogólne osłabienie, nie chce Ci się ciągle spać?

Ja teraz próbuje jeszcze innych metod w walce z tym cholerstwem bo troche boje się skutków ubocznych no i jak narazie nie mam 3000zł na kupno tego leku.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
dino, masz racje dawno tu nie zaglądałam... Wakacje tak szybko lecą, że ani się obejrzałam a tu już trzeba było kupić drugie opakowanie... Tym razem kupiłam odpowiednik Izotek AXNENORMIN bo tylko to mi mogli sprowadzić w mojej aptece, za 199 zl i 17 groszy... :) Dino warto spróbować kurację izotretinoiną bo u 98 % ten lek przyniósł efekty! U mnei też jest lepiej, a przede wszystkim to z moją psychiką.

Co do efektów ubocznych to oczywiście skóra jest dość sucha na twarzy ale bez przesady, bez żadnego łuszczenia czy rumieńcy. Przynajmniej sie nie błyszczy jak kiedyś... ;) Złe samopoczucie a nawet myśli samobójcze były na początku, ale cholera wie skąd mi się to wzięło ?! W każdym razie już jest OK! dino może az 3000 zł nie bedzie potrzebne? rozmawiałes już z lekarzem?

pzodrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
poziomka_ to teraz kupiłaś inny lek - AXNENORMIN?
Ja mam skórę mieszaną. Kiedyś miałem tłustą ale z czasem przeszła w mieszaną. Przetłuszcza mi się troche na czole, nos i koło nosa oraz troszke na brodzie ale nie jest źle.

Byłem u swoejgo dermatologa ale Pani doktor powiedziała że Izotretinoine przepisuje się w bardzo ciężkich przypadkach a ja wg. niej do nich się nie zaliczam i nie przepissał by mi i tak tego leku. No to ja powiedziałem że wskazaniem to zastosowania Izotretinoiny jest to że nie podziałało leczenie antybiotykami.
Pani doktor powiedziała że może dać mi skierowanie do szpitala gdzie zbiera się grono lekarzy i oni rozmawiają i decydują czy leczyć dany przypadek tym lekiem.

Z tego co czytałem to jeśli musiałbym wziąść dawke do swojej wagi (około 80kg) to musiałbym wydać ze 3000zł, no chyba że lekarz by dał mniejsze dawki.
1

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90
dzis juz mam dosc ciagle cos wyskakuje i tak swedzi kiedy to sie skonczy bylam u swojego doktora jestem pod kontrola ale ja juz chce miec to za soba a ja tu widze ze ciagle cos... pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Hej. Dziś biorą 24 tabletkę izoteku. Ważę 51 kg. Moja dawka to 20 mg na dobę. Jak dotąd nadal pojawiają mi się nowe krosty(ale są już nieduże, takie pojedyncze). Skutki uboczne u mnie to: suchość ust i skóry, pojawiła mi się krew w nosie…Jak na razie to tyle.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Hmm ja tam piwo jedno wypije od czasu do czasu tylko ze po godzinie niezle skreca Cie wątroba i lepiej posiedzieć troche :P
A tak po za tym to żre to ponad 20 dni po 1 tabl. i do tego pracuje całym dniami.. jestem spocony i brudny i pryszcze sie nie pojawiaja! To jakis cud :P ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
Ja biore Izotek od 10 dni, w dawce 40mg dziennie, czyli 2 kapsulki. Po pierwszych paru dniach nastapil u mnie wysyp pryszczy na klatce piersiowej i rekach, ale po paru nastepnych dniach wszystko zeszlo, a niestety (a moze stety) pojawily sie pryszcze na plecach i to sporo. Ze skutkow ubocznych to mam strasznie suche wargi, wysuszona skora w okolicach nosa i uszu i sucha skora na glowie. Pozatym wszystko ok.

mistyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium