SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
ja dziś zażyłam 12 tabletkę i jestem zachwycona!!! te ,,zmory" powoli znikają, pory coraz mniejsze, z każdym dniem mniej grudek, ropniaków wcale i tylko mi coś wychodzą takie wewnętrzne, czerwone, bolące w ilości 1 na 2 dni - przeżyje. dekold powoli wraca do normy sprzed 11 lat. a jeśli chodzi o skutki uboczne to praktycznie brak. Usta i skóra owszem - trochę napięte i suche, ale już drugi dzień praktycznie niczym ich nie smaruje. Ten światłowstręt też mi powoli mija, oczów juz nie zakraplałam ze 3 dni. Jednym słowem żyć nie umierać i tylko przeglądać sie w lustrze!!!

Trzymam kciuki za Waszą kurację. Trzymajcie się dzielnie. PA

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
ja dzis wzielam 16 tabletke, i powiem tak nie jest najgorzej ale na poczatku bylo peiej teraz te wszystkie zaskorniaczki wychodza na wierzch pory sie otieraja usta suche(: no i ranki strasznie sie goja nie one sie wogole nie goja dlatego ostrzegam przed wyciskaniem pryszczy ja sobie na brodzie chcialm po oczyszczac pory i teraz mam strupki ktore wogole nie zasychaja bo przy kazdym myciu skora sie luszczy dlatego juz nic nie ruszam dzis jade do swojej dermatolog bo nastepne recepty zobaczymy co mi powie chcialam sie jej zapytac o jakis peeling na zaskorniaczki a oprocz tego skora sie nie przetluszcza nie swieci no i wloski puszyste caly dzien predzedzej juz pod wieczor byly ochlapniene mam nadzieje ze wszystko sie unormuje i bedzie git zycze powodzenia !!! i konca tego uporczywego zjawiska pozd -:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
witam

właśnei jestem w połowei kuracji. poprawy nie widać. wczoraj wypiłem jedno piwo ( jak na razie nei oślepłem ani krwotoku żadnego też nei miałem), rzucanei palenia też ciężko idzie . poza tym pieką mnie oczy, mam wysuszone i popękane usta, oraz ciężko mi się skupić nad książkami, w szkoel też z trudem wytrzymuje - dużo labuje. dzisiaj byłem u lekarza na kontroli. dawka dalej ta sama - 40 mg. za dwa tygodnie badania. ze wzgędu na upały kazał mi kupić jakiś krem na twarz za 50 zł.

trzymajcie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
kluska88

Poprzez alkohol i nikotyne lek nie dziala tak jak powinien. Zastanawiam sie czy dla niektorych ludzi wazniejsze sa fajeczki, piwka od zdrowej cery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Tez uwazam ze nie powinno sie pic alkoholu przez czas terapii,sama unikam chociaz nie raz mialam okazje ku temu.Z paleniem na szczescie nie mam problemu bo juz dawno rzucilam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
dzis bylam u pani dermatolog i poweidziala ze na rynek wszedl nowy lek aknenormin podobno produkuje go lepsza firma zastanawiam sie czy zamienic izotek na niego co o tym sadzicie? wierzycie w izotek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
kistulka

Aknenormin nie różni się niczym innym od Roaccutane czy Izotek'u. Substancja lecznicza jest ta sama. Moze jedna forma jest lepsza od drugiej, a trudno mowic, ze jedna izotretinoina jest lepsza od drugiej. Produkowana jest tak samo, w ten sam sposob. I Nawet gdyby Izotretinoine produkowal Microsoft bylaby takiej samej jakosci jak innych "gorszych" firm. To taki przyklad .Jeśli Aknenormin jest tańszy to nie ma sensu przepłacać.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
A ja już tydzień się kuruję:). Zaostrzył mi się troszkę stan kilka dni temu i nie wyglądam za ciekawie:) ale z niecierpliwością czekam na poprawę. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień i będzie lepiej. Dokuczliwe objawy standardowo piekące usta i lekko łuszcząca się twarz, przeważnie w okolicach nosa. Poza tym luzik. Żadnych objaw znurzenia czy braku koncentracji, no może troszkę ale miałem poprawki więc pewnie szukałem wymówki od nauki:) bo dzisiaj po sesji byłem jak nakręcony:). Lipa z tym alkoholem bo się imprezy zaczną, a tu przymusowy odwyk:/ Może próbował ktoś innych środków odurzających nie wywołujących interakcji z lekiem albo ma jakieś sugestie:)?? Pół roku na trzeźwo??....to będzie wyzwanie!!:) Za tą terapię powinniśmy dostawać jakieś wyróżnienia albo odznaki oprócz tego, że będziemy mieć ładniejszą skórę:).
A co do leków microsoftu...to ja bym się bał, że mi urośnie druga para rąk do obsługi drugiej klawiatury;)
Pozdrawiam i podchodźcie do tego z uśmiechem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Może jestem chamski i mało tolerancyjny ale jesli ktos pisze o srodkach odurzajacych podczas kuracji to albo jest malo dojrzaly albo ma kiepskie poczucie humoru. Nawet nie chce mi sie komentowac. Chcialbym dyskutowac z powaznymi ludzmi. NIkt Ci nie kazal rozpoczynac kuracji, wroc do dawnego zycia, pij, cpaj wszystko z umiarem i do przodu. Dziekuje za takie zycie. Ja nie mam problemu ani z piciem ani z uzywkami..i nawet o tym nie mysle..
Niepotrzebnie sie rozpisuje, bo niektorzy ludzie i tak niewiele zrozumieja.. Mimo wszystko powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
do kamov
u cieb nastapila poprawa po 2 tyg? ja juz biore 3 tydzien i jak narazie wyskakuja nowe pryszcze. jak myslisz kiedy bedzie lepiej? ty brales izotek tylko 3 miesiace? jeny tak chcialbym juz pozbyc sie tego swinstwa pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium