SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
nie, nie schodzi ... wiec nie wiem co poeic... ale sprobuj na mokra skore po kapieli wetrzec oliwke najlepeij w zelu i juz sie nie wycierac najwyzej delikatnie recznikiem bo ona zatrzyma wode i na nastepny dzien powinno byc lepiej ;) i moze nastepnego wieczorku bedziesz mogla juz samoopalacz;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
malutka18

Nawet nie poruszaj tego tematu bo Cie zjada zaraz, ze nie doroslas do brania leku ..;P Bylam 3 razy-najpierw na 8min, potem na 10 a na koncu na 15. Robic tego nie mozna bo napsaine jest, zeby sie nadmiernie nie eksponowac nawet na ulotce... ale zrobilam tak ... w sumie troche to lekcewazaco ... ale taka podjelam decyzje i nie zaluje, moze bede zalowac za 15 lat-pozyjemy zobaczymy :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
u mnie 8 dzien na izoteku wysyp odrazu na dziendobry sie zjawil ( czyli w 7dmym dniu )oby jak szybko przyszedl tak szybko zniknal chcialbym zeby na sylwestra troszke zeszlo tego ale watpie z tego co czytam i z tego co mowia mi stali wyjadacze izoteku. Skutki uboczne : bardzo sucha twarz i dzis kobieta powiedziala mi ze zauwarzyla u mnie lupiez . . . Co do suchosci warg to hmm to troszke dziwne bo nie sa tak suche jak reszta opisuje ale moze to dopiero wstep. Twarz staram sie pozostawiac nieposmarowana ale jak juz wychodze musze posmarowac bo bym wygladal jak jakis ufoludek twarz smaruje mascia dermaknel, po niej czuje ze skora jest bardziej ozywiona ale oczywiscie swiece sie jak zarowka :/ .
Zobaczymy jak dalsze dni na izoteku narazie nie jest dobrze i sie nie zapowiada ze bedzie lepiej trzymam kciuki za wszystkich izotekowcow i nie tylko.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16
Witam Was
Dziś po raz pierwszy kupiłem Izotek
W mojej miejscowości kupiłbym go za 250 zeta (30tabl)
Natomiast pojechałem do Krakowa i tu uwaga dla tych którzy jeszcze szukają jak najtańszej apteki: 159 złotych to najtańsza apteka jaka znalazłem
Znajduje sie na ulicy Retoryka (bodajże 3 jednak tego wam nie powiem dokładnie bo nie pamietam) w Krakowie
zaraz przy Jubilacie (przecznica od ulicy Zwierzynieckiej).
Jest ładnie oświetlona na zielono jak to apteka/hurtownia leków )
Polecam, inne leki też są o wiele tańsze !!!
Mam nadz ze ten lek mi w końcu pomoże> Mam 24lata a lecze sie od 8 klasy podstawówki Może w końcu chociaz na jakiś czas przejdzie mi ten tradnik ) Wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia no i WESOŁYCH ŚWIĄT :)


-

CzarnaPantera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
Ja jeszcze z takim pytaniem: czy w trakcie terapii smarujecie czymś twarz? ja w trakcie brania antybiotyków (miałem dwie miesięczne 'serie', gdy nic one nie dały[a nawet jeśli to na krótko] dermatolog przepisała mi izotek) smarowałem się na wieczór maścią aknemycin, a na dzień nakładałem też aknemycin tyle że płyn(w takim sztywcie). Potem dermatolog powiedziała żebym przez kilka pierwszych dni terapii izotekiem smarował, bo potem 'nie będzie trzeba', a ja narazie widze że niewiele się dzieje po tym tygodniu :/ co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Do rozoomek

Widze ze zaczelismy podobne niemartw sie ja tez niewidze po tygoniu zadnych roznic no poza tym ze mialem wysp teraz czekam az sie wszystko ladnie zagoji twarz samruje dermaknel taka masc ale najczesciej staram sie zostawiac ja sucha wtedy ponoc sa najlepsze efekty . . .
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
ja biore izotek juz 4 miesiac i teraz jest tragicznie porobily mi sie wielkie rany czy ktos mial cos takiego blagam o pomoc mam rany na calej twarzy i strasznie mi skora schodzi prosze pomozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
sultanka a czy twarz tez smarowalas :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Nie ;) twarz mam sucha, poza tym i tak uzywam podkladu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
pytanie do panow jak czesto sie golicie ?? bo ja jak dzis sie ogolilem to mialem cala maszynke we krwi ( przypominam ze jestem podczas wysypu) juz musialem sie ogolic bo tydzien sie nie golilem specjalnie zeby tego nie podrazniac ale coz kiedys trzeba ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium