SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Mam bardzo wazne pytanie, czy ktos z Was zrobil w trakcie kuracji Izotekiem czy tez innym tego typu lekiem przerwe ok. 2-3 dni ??????
Jakie mogą być skutki takiej przerwy???? (przerwa oczywiście bez wiedzy lekarza)

BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
mimi18

Myśle, że nic wielkiego się nie stanie, bo izotretinoina utrzymuje się we krwi bardzo długo, oczywiście w mniejszym stężeniu, ale nie powinno się przerywać kuracji.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
witam. właśnie głęboko zastanawiam sie nad zastosowaniem Izoteku. Mam juz trądzik od 12 lat - średnio i malo nasilony ale uciążliwy. Unidox czy tetralysal daje małe efekty. ale mam obawy
a) czy rzeczywiscie po tygodniu jest ostry wysyp?
b) jak jest z tym wysuszeniem ust - czy rzeczywiście to takie uciązliwe?proszę znawców tematu o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33463
no to juz zatydzien zaczynam brac izotek 20mg na dzien przez 12 miechow i takie pytanko mam, spytalem sie dermatologa czy cwiczyc mozna odpowiedzial ze tak ale zapomnialem sie spytac czy jakies odzywki w trakcie mozna brac np. kreatyne itp. co otym myslicie ???bo odzywke bialkowo to chyba napewno mozna???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Witam

Mnie dermatolog zapisała również Izotek, ale 1 tabletkę traz na trzy dni.
Już po pierwszych dwóch, trzech tabletkach zniknęły mi wszystkie krosty z szyi i twarzy, ładnie zchodzą z pleców. Skóra przesuszyła się na twarzy, plecach i ustach, ale to nie problem bo nawilżam skórę. Ogólnie jestem zadowolona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
tomae

Nie jest powiedziane czy po tygodniu będziesz miał wysyp, możesz mieć po 2 tygodniach, po miesiącu lub wcale do nie go nie dojdzie. To zależy tylko wyłącznie od twojego organizmu i stanu twojej skóry.

Co do wysuszania ust nie jest to zbyt uciążliwe, ja smaruje wazeliną (dermatolog mi powiedział żebym tym smarował) i jest ok.

black.et

Nie wiem nie pytałem, też miałem przygotowanego cykla z kreatyny, miałem go rozpocząć w dnu w którym poszedłem na badania, ale nie rozpocząłem bo bałem się że może to wpłynąć na wyniki, jak narazie zawiesiłem cykl. Poczekam aż się z tego gów** wyleczę, i dopiero zacznę ciężej trenować, chociaż nic mi nie jest, na siłowni nie mam żadnych spadków formy, bólów, krwotoków i tym podobnych rzeczy, zmniejszyłem trochę obciążenie (lepiej dmuchać na zimne, niż się ogniem sparzyć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
Dzięki za info
mam dodatkowe pytanie
czy ktoś się orientuje w cenach
Ankenormin / Izotek - co wybrać?
skoro to samo więc decydujaca jest chyba cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Na 44 stronie masz ceny z mojej apteki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
jak skora sie luszczy to zostawic ja tak i niech robi swoje, czy nawilzac? wiedzac, ze nigdzie nie wychodze ;p

w ulotce pisalo tylko o nawilzaniu ust,
wlasnie nie wiem czy ta suchosc na skorze moze zaszkodzic ?! ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
zinedine

Na twarz używam tego http://products2.nivea.com/products.php?page_id=352&lan=pl i jest ok. Tylko w małych ilościach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium