SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Ups, oczywiscie babci NIE DANE bylo poznac co to pryszcze Na koniec, skoro jeszcze raz tu weszlam;) napisze cos obrzydliwie pieknego:) W ciazy mialam straszne pogorszenie. Naprawde dramat. Wygladalam jak 17letni sk8 z brzuchem;) i wiecie co? Moj maz scalowywal lzy rozpaczy z mojej twarzy przypominajcej pizze. Brrrr... To sie nazywa milosc:)

Merneit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
merneit nie przesadzam - naprawde. Dla mnie po tyhc 6 latach walki z trądzikem cera jest bardzo bardzo ważna.
Uwierz mi, że walcze i walcze i nic.


Sierov gdybym mógł mieć taką dawke jak Ty to chyba bym się zdecydował na ten Izotek. Jeśłi będziesz brał 20mg dziennie przez 8 miechów to osiągniesz dawke 4800 czyli połowę dawki jaką obliczyłem na naszą wage.
Też był bym zadowolony z takiej dawki bo może mniej skutków ubocznych ale nie osiągnięcie odpowiedniej dawki jest chyba przyczyną że niektórym Roaccutan nie pomógł - tak jak Merneit (choć nie wiem jaką dawke wzięła)
Z tego co pamiętam to chyba Ty pisałeś kiedyś że ćwiczysz na siłowni i bierzesz Izotek i że nie przeszkadza Ci to (nie masz bóli mięśni i stawów) - czy tak jest?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
Cześć

merneit
Masz rację, nie chodzi o to by się licytować. Generalnie mogłbym skomentować to co napisałaś, ale to nic nie wnosi do tego wątku.

dino04
Tak ćwicze aktualnie na siłowni i przyjmowanie Izoteku w żaden sposób mi w tym nie przeszkadza. Mimo tego, że forsuje swoje muskuły nie mam bólów mięśni, ani stawów.
Wciąż mi się wysuszają wargi, więc smaruję je systematycznie sztyftem Neutrogeny, ponieważ krem Nivea się nie sprawdził.
Łuszczy mi się też trochę skóra wokół ust, minimalnie mam wysuszone śluzówki nosa. Z tego ostatniego powodu miałem kilka delikatnych krwotoków z nosa. Tak więc skutki uboczne jakie odczuwam są "lajtowe".

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3479
P.S.

merneit
A co do twojego trądziku to z objawów, które opisałaś wynika raczej, że twój trądzik to trądzik hormonalny. Izotretionoina zaś szczególnie nadaje się do leczenia trądziku: ropowiczego, guzkowo-torbielowatego, skupionego i bliznowcowego. Tak więc szansa, że trądzik poróci w twoim przypadku była większa. Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie jak należy i pozbędziesz się tego bagażu na zawsze.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
Dziekuje, Sierov. Tobie zycze tego samego. Milej nocy:) (wiesz, zazdroszcze Ci ze tak spokojnie sypiasz;)

Merneit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
witam! to jush ponad dwa tygodnie na izoteku!
niby niewiele ale duzo jush dla mnie zrobil ten lek!
pozostawil tylko plamki :) ktore zanikaja :)
ale najgorsze chyba przedemna - od wczoraj walcze z zebami :( bola mnie :(
bylem dzis u stomatologa... powiedzial ze mam zdrowe zeby... dostalem jakies pasty i gel do smarowania... zobaczymy co to bedzie...
napewno sie nie poddam :)

aaa... dzis doszly mnie sluchy ze reakutan jest teraz w cenie izoteku!
i podobno wszedl na nasz polski rynek lek... odpowiednik izoteku i reakutanu ktorego nazwy nie znam... ale jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
age_ jeśli będziesz wiedziała coś więcej o tym że Roaccutan jest teraz w cenie Izoteku i o tym jaki to odpowiednik Izoteku i Roaccutanu wszedł na polski rynek to napisz.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich zaczynam już 3 miesiąc Izotek brać wyniki znowu poszły w gore tylko teraz lekarz mi kazał zwiększyć dawkę na twarzy już jest super ale na klatce jeszcze mam i mi od czasu do czasu wychodzą jakieś małe przebarwienia nadal są na skórze a skutek uboczny to oczy strasznie czerwone białka i wargi .
Do tej pory brałem 2razy dziennie po 20 mg czyli w sumie na dzień 40 mg a teraz mam brać
50 mg tylko w mojej mieście w żadnej z aptek nie ma 10 mg . Mam pytanie czy u was tez nie ma 10 mg mieszkam w woj. Łódzkim bo nie wiem jak już brać a lekarz mi kazał tydzień zwiększyć o 10 mg czyli 50mg na dzień a potem za tydzień zmniejszyć czyli 30 mg ma dzień.
Bez tej 10 nic nie idzie zrobić tak jak kazał, bo ja mam tylko po 20 mg .
Tak dla ścisłości wagę mam teraz 70 kg
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Tomasz_cky nie mozesz poprosic jednej z aptek, zeby po prostu Ci sprowadzili szukana przez Ciebie dawke.
nie powinni robic z tym problemu, bo przeciez sa rozne dawki tego leku w hurtowniach.
mi tym czasem coraz wiecej ropnych zaczyna wychodzic, moze po tych dwoch miesiacach brania bede miala jakis wiekszy wysyp, bo wczesniej on u mnie nie wystapił...hm
a i dostalam dziwnej wysypki na calej długości rak oraz szyi, cale sa czerwone i pokryte krostami, lekarz powiedzial ze to od leku i przepisal na to jakis krem jeszcze go nie wykupiłam,
po za tym wszystko OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Czy biorąc Izotek skutki uboczne poważnie przeszkadzają wam w życiu codziennym?
Czy ktoś z Was na codzień pracuje i bierze Izotek (czy skutki uboczne w dużym stopniu przeszkadzają Wam pracować)?

Zmieniony przez - dino04 w dniu 2005-07-08 18:53:46

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium