SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
kochani! napiszcie prosze czy ktos z Was pali papierochy :] z góry dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
ja nie pale, ale papierosy raczej szkodza na wszystko :)

Zmieniony przez - zinedine w dniu 2005-11-01 11:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33463
pisze do tych ktorzy sa juz po przynajmiej 4miesiecznej kuracji: czy schudliscie cos??bo przecierz tyle czasu na antybiotyku...i jak jest na silowni czy sila rosnie czy spada??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ten lek to nie antybiotyk tylko pochodna witaminy A, w bardzo dużym stężeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Ludzie.. a konkretnie mężczyźni... Błagam, niech mi ktoś zdradzi tajemnicę, jak sobie radzi z goleniem w trakcie kuracji? U mnie to wygląda tak, ze przy każdym goleniu schodzi mi dosłownie tona skóry. Zostają oczywiście paskudne czerwone plamy i miejsca. Na drugi dzień po goleniu nie wychodzę w ogóle z domu. Na trzeci - jest już w miare znośnie. Najlepiej prezentuje się wszystko w dzień, kiedy mam planowo kolejne golenie... Jak sobie z tym problemem poradzić. Gorąco proszę o odpowiedz. Czy potem można jakieś kremy relaksujące nałożyć czy coś...? Pozdro - Pinezkop

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
moze spróbujesz maszynką elektryczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
pinezkop
ja uzywam takiej strzyzarki do wlosow- taka ze bierzesz ja w reke i tak widelkami poruszasz a ona strzyze :) moze nie jestem idealnie ogolony ale wlosy sa przyciete prawie przy samej skorze. a chyba wolisz miec lekki zarost bez pryszczy niz na odwrot? ja stawiam na wojne z pryszczami, a nie z zarostem dlatego czesto sie "zaniedbuje" w kwesti wasow i brody ;) pozdro! i napiszcie jak tam wasze wyniki- ile juz bierzecie i jak twarze :] (szczegolnie co z kamovem, kistulka, markita_????)
ps: ja kuracji jeszcze nie zaczalem bo mam nienajlepsze wyniki watrobowe (dokladnie- za duzy ALAT)://// ktos mial podobny problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
aeiou

Ja mam podobny problem, co prawda nie ALAT, a ASPAT mam za wysoki I troche to juz sie ciagnie Nie cale dwa miesiace temu, z usmiechem na twarzy (opryszczonej twarzy) wybralem sie do dermatolozki z mysla ze mi z miejsca przepisze IZOTEK/ROA. Ale tu sie moja radosc skonczyla, do dzisiaj nie mam recepty Mialem dwa badania, pierwsze wyszlo 57, drugie poltora tygodnia pozniej 60 (norma jest 40). To mnie baba wyslala do przychodni zeby wyczaili co z moja watrobka Bralem przez tydzien Hepatil - takie cos na regeneracje watroby, zrobilem badanie po jakichs 3 tygodniach i niby ok bo 38. Ale dermatolozka sie uparla zeby jeszcze troszke poczekac bo watroba jest zmacerowana no to czekam te 2 tygodnie... a tu znowu 50. Dodam ze w tym okresie nawet lyka alkocholu nie zrobilem tlusto sie nie odzywiam, prowadze bardzo aktywny tryb zycia, a tu takie jazdy z watroba Dermatolozka stwierdzila ze to moze byc naturalne i wyslala mnie na kolejne badania, HCV i cos tam jeszcze - chyba chodzi o wirus zoltaczki oraz na USG jamy brzusznej aby sprawdzic stan watroby. Final jest taki, ze jak na USG bedzie wszystko ok to jedziemy z koksem Juz sie nie moge doczekac poniedzialku A ile ja nerwow przez ta watrobe strace...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
szzzt_prrr

ja aspat mam ok, a alat powiekszony o 10 :/ tez mi kazala hepatil lykac no to lykam :D badania powtorze w tym miesiacu. ogolnie diete tez nie mam zla- jem duzo ciemnego pieczywa i oczywiscie lykam stosy witamin- oczywiscie na cere :] mam nadzieje ze alat wroci do normy- jesli nie to kurde nie wiem. najwyzej bede lykal izotek i zabije sie od srodka. przynajmniej skonam z piekna cera hyh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
tomae ja się golę elektryczną i niema problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium