SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
do kamov
mam jeszcze jedno pytanie strasznie pootwieraly mi sie pory i jest pelno zaskornikow czy ty je wyciskales a moze stosowales peeling? czy jest mozliwosc aby one same wyszly/ zazdroszcze ci ze masz juz to swinstwo z glowy pozd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
kistulka

Witaj
U mnie poprawa nastapila po 3 tygodniach, ale nie mialem jeszcze gladkiej cery. Pory mi sie nie otwieraly, wszystko zalezy jaki masz typ tradziku. Z tego co piszesz wnioskuje ze skora sie oczyszcza i jest to prawidlowe dzialanie. Nie wyciskaj ani nie stosuj peelingow. POniewaz moga Ci zostac slady potradzikowe czy blizny. Najlepiej gdybys zadzwonila do lekarza i zapytala sie (jesli Ci nie powiedzial) czym masz myc twarz. Wiem, ze to nie latwe, ale nie przejmuj sie bo poprawa przyjdzie na 100%, tak jak pisalem u kazdego przychodzi w innym czasie, bo u kazdego dzialanie leku jest inne. Izotek biore od konca maja 20 mg na dobe, a teraz (od wrzesnia) do pazdziernika juz profilaktycznie po 10 mg na dobe.

POzdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
dzieki kamow za wsparcie, wierze ze mi sie uda, ja ma taki zel do mycia twarzy neutrogeny do cery wrazliwej, w sumie to jest ok, najgorsza to ta pokusa aby cos wycisnac juz na brodzie sobie troche rozdrapalm i teraz juz mi sie prawie tydzien goi, od dzis zero wyciskania jezeli ci bez tego pomoglo to wierze w cud tego leku i czekam pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
kistulka
Łapki z daleka od twarzy...
Kistulka nie licz na cud :) TO nie będzie cud, takie jest działanie leku, poprawa przyjsc musi poniewaz lek dokonuje zmian w organizmie, powoli niszczy swinstwo ktore nas meczylo latami. Nawet sie nie obejrzysz jak buzka bedzie ladna.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Widzę Kamov, że żyjesz tylko tymi pryszczami i całkiem straciłeś radość życia i poczucie humoru. To fakt jest to przesrana dolegilwość ale Ty masz już chyba jakąś obsesję. Radził bym Ci jak najszybciej udać się do psychologa, jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś. Dla Ciebie może taka kuracja nie wiele zmieniała w życiu jeśli cały czas trzymałeś się na uboczu ale dla mnie jest to wielka zmiana bo zawsze byłem duszą towarzystwa i dużo udzielałem się publicznie. Dlatego próbuję wprowadzić odrobinę pozytywnej energii na to forum żeby podnieść na duchu wszystkich, dla których jest to równie wielkie wyzwanie jak dla mnie i wymaga dużo samo dyscypliny i silnej woli żeby w tak drastyczny sposób zmienić styl życia i wyżec się od tak wszelkich nałogów i przyzwyczajeń, które teraz mogą wpłynąć na przebieg kuracji. Ja wiem co to znaczy być nałogowym palaczem, lubić alkohol itd. więc doskonale rozumiem tych, którzy mają z tym problem. Alkohol da rade odstawić ale fajek od tak się nie da rzucić. Trzeba do tego dojrzeć i wiele razy próbować, a to trwa. Tak więc Twoje zrzędzenie i zarozumiałe docinki względem takich osób nikomu nie pomagają, a teksty w stylu, że "terzeba było nie zaczymać leczenia" są równie absurdalne co: "trzeba był się nie rodzić z pryszczami".
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
fiołek21
świete słowa, ale nie chciałem być pierwszy

pozdr. arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
fikołek21

Jesli chcesz pocieszac ludzi pytajac sie o srodki odurzajace to nie ma sensu. Czlowieku ja z tradziku sie juz wyleczylem, psychicznie tez lepiej, ale nie chce zeby ludzie popelniali bledy jakie popelnili moi znajomi. I nie wypowiadaj sie za mnie czy kuracja zmienila cos w moim zyciu bo nie masz o tym zielonego pojecia. Narazie docinam tylko Tobie, bo pewnych rzeczy nie rozumiesz. I narazie tylko Ty wychodzisz na zarozumialego. Ja staram sie ludziom pomagac jak moge, bo wiem jak to cholerstwo meczy, ale Twoje wypowiedzi naprawde niewiele wnosza. Udzielaj sie dalej publicznie nie bronie Ci przeciez. Ja jestem skromnym czlowiekiem i nie bede sie puszyc jaki to jestem uwielbiany przez towarzystwo, jaki to ja publiczny, jakie to ja rozrywkowe zycie prowadze. A niech Ci bog da sily, nie neguje tego. Neguje jedynie postawy typu: znacie moze jakies inne srodku odurzajace... Pozdrawiam i przestan atakowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
Kamow niepotrzebnie zaczynałeś rozmowę z osobą która tak bardzo jest zapatrzona w siebie, że widzi tylko to co jej sprawia przyjemność. Założe się, że zaraz nam napisze, że jest wogole przystojny i może mieć każdą dziewczynę. Udaje ważniaka a wcale nie dorósł do tego aby zażywać tak silny lek. Ja nie lubię się kłócić i nie będę się kłócić. Fikołek czy jak mu tam żyje po prostu na luzie i chce czerpac z zycia co najprzyjemniejsze. Jednak nie przekonuje mnie. Tu ludzie cierpią i nie mają ochoty bawić się w jakieś środki odurzające, to dobre ale dla ludzi ktorzy nie potrafią się bawić bez wspomagaczy. Też zauwazylem, ze fikolek troche sie wywyzsza pisząc o swoim życiu prywatnym. Oby to chociaż było zgodne z prawdą, krowa która dużo muczy mało mleka daje, a ludzie lubią się dowartosciować pisząc czasem wymyślone historie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 153
no hej wam
dawno mnie nie bylo. ale opisze wam jak to u mnie teraz wyglada. jak juz wam pisalam ja mialam tradzik posterydowy niezbyt intesywny. izotretione biore juz jakies poltora miesiaca poczatkowo po 1 tabl 20mg, a po dwoch tygodniach 2 tabletki dziennie. jest super. wszystko zniklo, nawet zaskorniki pozostalo pare plamek, ale nic wielkiego. objawow ubocznych prawie nie mam , wlosy ladne i geste nic nie wypada, zadnego lupiezu, oczy czasem pieka ale da sie przezyc, pozatym stawy wogole mnie nie bola a mam dwa treningi dziennie - nawet wiecej - zrobilam sie bardziej energiczna i bardziej mam ochote cwiczyc i to mi sie podoba. mam brac tabletki do polowy grudnia, pozatym biore yasmin. dobrze sie po nim czuje wczesniej bralam cilest i mialam wielki apetyt. bralam tez jeanine. tesz sa dobre. aha zadnego wysypu nie mialam choc lekarka mi mowila ze teoretycznie moze wystapic na poczatku albo okolo 4 tygodnia. u mnie nic takiego sie nie zdarzylo , a lekarka stwierdzila ze juz wygladam swietnie. takze nie przejmujcie sie bedzie dobrze :) pozdrawiam

There's Latin spirit in everyone :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
a ten fikołek21 to kto? jakis maczo-luzak czy co? skoro dla Ciebie pryszcze to nic takiego to co tutaj robisz i czemu rozpoczales kuracje? dziwne moze ja czegos nie rozumiem
zauwazylam ze kamow raczej stara sie pomoc i ja go rozumiem
sama bym po Tobie pojechala za te srodki odurzajace jasne ze ludzie musza czerpac z zycia to co najlepsze ale kamow wcale nie pisal zeby osoby z tradzikiem zamknely sie w domu i dolowaly wiec fikołek21 Twoje stanowisko jest niewlasciwie ale rob co chcesz Twoje zycie Twoj tradzik Twoje srodki odurzajace

Nie zawsze musi być źle.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium