SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
damcioo
No wiesz?! Czyżbyś się wystraszył służby?:P W sumie to nie mam o tym większego pojęcia, ale jak dla mnie to nie powinno byc tak źle, a kategoria D może Ci tylko utrudnić życie - przecież nie do każdej pracy przyjmą ludzi "nie zdolnych do wykonywania służby". Tak mi sie wydaje:) Heh, jak wspomniałam mamie o zwonieniu to się zaczęła śmiać i powiedziała, że była pewna, że to mi się spodoba. Niby przeciw wf nic nie mam, ale jak mam siedzieć albo ćwiczyć do 16tej to mi się już tak nie podoba:P trzeba pomyśleć;)

anka79
Chyba trzeba trochę odczekać, dopóki te wszystkie substancje nie opuszczą organizmu. Niby przyspieszają opalanie, ale można się poparzyć, a ta wersja bardzo mi się nie podoba. Tymbardziej, że najwcześniej skończę kurację lipiec/sierpień. Ehh.. Pozdro;)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
Siemano ludzie!!!! ;)

mam pytanie. Czy istnieja "produkty" spozywcze które moga wpływać na lepsze wchłąnaianie Izo/r/ak a przez to wieksza skutecznosc leku. Ja pije herbate z bratka ale nie wiem czy to jakos specjalnie pomaga;/

powdrawiam i czekam na odp ;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
do: Europa654
może są, ale jak pomagają to w minimalnym stopniu, a poza tym po co Ty chcesz środka na lepsze przyswajanie tak cholernie silnego leku ? ;)

a tak apropos jedzenia i produktów spożywczych , "uprawiacie" jakąś dietę ? ja nie :]

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
europa
izo przyswaja sie lepiej w obecnosci tluszczow wiec dobrze jest go lykac w trakcie tlustego posilku. dobrze tez robi popicie izo mlekiem (!). tez sie zdziwilem no ale co lek to obyczaj ;)

arleta
czy w tym goracym osiemnastkowym czasie nie lyknelas w ogole alko? ja musze przyznac ze pare razy sie zlamalem w trakcie kuracji (troche na sylwka i na studniowce) ale nigdy nie bylem o dziwo pijany :/ a podobno izo wzmaga dzialanie alko :P

oioioi
tez nie mam diety. chyba ze nikotynowa gdy jestem w szkole bo nie biore kanapek ze soba a musze czyms zapchac zoladek :P /tylko nie grzmijcie na mnie ze od tego jest rak itp ;) oczywiscie wiem ze fajki dobrze na care na pewno nie wplywaja ale znam sporo osob ktore pala i maja piekne buzki. zreszta jak robilem sobie przerwy i w ogole nie palilem przez poltora czy dwa miesiace to twarz wygladala tak samo../
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
aeiou
Tak... Ja sama jak sobie pomyślałam, że wiesz, wszyscy szaleją, czy choćby toast... Ale jakoś przezyłam i powiem Ci, że wcale nie było tak źle, choć przeraża mnie perspektywa najbliższych dni. Ale cóż:) Uparłam się i za nic nie tknę się %. Dobrze, że ja mam urodzinki w grudniu:P A słuchaj, czy niko ma jakiś wpływ na kurację?

oioioi
Już wspominałam, że miałam jeść rzeczy z małą zawartością cholesterolu, ale nic sobie z tego nie robię:P Także pełny luz...

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
mi dermatolog powiedział żebym łykał 1 h po jedzeniu i sie tego trzymam.. a tłustego nie jadam bo nie lubie :p

do aeiou:
e tam śmierć od razu.. najpierw przyjdzie rak , stwardnienie rozsiane, a potem się zobaczy czym nautra jeszcze dysponuje :> ;) heh .. ja tam nie palę, ale alkohol nie raz juz piłem podczas kuracji - bez kolidacji z lekiem ..

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
arleta
no coz, niko ma wplyw na raki, impotencje itd. ale jakos ludzie i tak pala. ja musze powiedziec ze pale niestety codziennie ale przyznaje ze kuracja izo przynosi coraz lepsze efekty :D wiec chyba niko nie wplywa drastycznie na branie izo. zreszta, to troche tez tak jakby sie zastanawiac czy nikotyna wplywa na branie apapu albo antybiotyku na chore ucho.. ;)
moim skromnym zdaniem alkohol moze miec wiekszy wplyw niz fajki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 299
Mam pytanko dotyczace basenu a konkretnie tego czy sa jakies przeciwskazania do chodzenia na basen w trakcie brania Izoteku?Sama czesto plywam oczywiscie baaardzo wczesnie rano zeby nikt mnie nie widzial jak sciagne czepek;)dlatego interesuje mnie jak na chlor moze reagowac skora bedaca w trakcie kuracji?Czekam na wasze doswiadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
witm wsyzstkich. dawno mnie tutaj nie bylo wyjechalem z naszej wspanialej ojczyzny i przez jakis czas nie mialem dostepu do neta. wlasnie koncze 4 opakowanie izo, zaczyna sie 3 miesiac kuracji imusze powiedziec, ze jestem zadowolony, chociaz jeszcze nie jest cudownie. twarz ogolnie jest o niebo lepsza od tego co bylo, pojawiaja se tylko czasami jakies pojedyncze zmiany, ale sa o wiele mniejsze niz to co bylo wczesnie. naprawde z dnia na dzien jest coraz lepiej. niedlugo zmniejszam dawke do 30mg/dobe, mysle, ze dzieki temu ogranicze problemy z ustami. co do pytan nowych uczestnikow forum, ja tez pilem herbate z bratka i to nic nie daje, ale moim zdaniem jest calkiem dobra z duza iloscia curu:) i co do basenu - po plywaniu ma sie tylko bardziej wysuszona skore, ale chyba nic wiecej sie nie dzieje. pozdrawiam wszystkich.

Kordian111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
aeiou
Dlatego też trzymam się z dala od procentów;) od niko też:) tak na wszelki wypadek:P wyczytałam na ulotce, że osobom palącym papierosy może wzrosnąć poziom cholesterolu. A swego czasu bardzo mi zależało, żeby czasem nie podskoczył;) ps. masz skomplikowaną ksywkę;) musze trzy razy sprawdzac zaczym wpiszę:P

kordian111
Powiem Ci, że bez cukru też potrafi być całkiem dobra;) po prostu siła przyzwyczajenia:P po 5 miesiącach picia już nawet przestałam czuć smak:P Co do problemów z ustami - raczej przy dawce 30mg nie zmniejszysz ich - ja brałam 20mg, teraz 30mg i jest strasznie. Pozdro;)

And when I'm with You...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium