SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39
Witam wszystkich! Mam jedno pytanie do osób doświadczonych już braniem Izoteku a mianowicie : Biore lek cos ponad miesiac jesli chodzi o krosty lub cos w tym stylu nie mam nic , twarz jest gladziutka zostały tylko jeszcze w pewnych miejsacach slady ktore zniknal równiez dzieki Izotekowi? Czy stosowaliscie dodatkowe kremy na to? Pytam poniewaz wizyte mam dopiero w polowie sierpnia . Czekam na szybką odp ! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
witam wszystkich. Poproszę o pomoc, bo boję się że mam przepisaną złą dawkę. Jaką dzienną dawkę powinnam przyjąć przy wzroście 176 cm i wadze 55-56 kg?
z góry dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
magavi napisz jaką dawke masz przepisaną i jaki jest stan Twojej cery.
Napisz też ile masz lat, od jakiego czasu masz problemy z trądzikiem oraz czy próbowałaś innego leczenia np. antybiotykami.

Zmieniony przez - dino04 w dniu 2005-08-01 11:57:07

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
mam przepisane 20 mg na dobę. Stan skóry jest taki, że spowodował że zaczęłam kurację :) Walczę z tym ok 6 lat. Wszystko jest fajne gdy sie używa, a po odstawieniu wraca. Przeszłam przez Diane, Unidox, i wszystko co jest do stosowania zewnetrznego :)Stan skóry nie jest najgorszy. Ale czy dawkę dobiera się ze wzgledu na stan skóry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
magavi też walcze z trądzikiem około 6 lat i podobnie jak Ty przeszłem wiele kuracji antybiotykami ale nie pomaga to do końca.
Narazie jednak ze względów finansowych i takich że troche boje się skutków ubocznych Izoteku nie zdecydowałem się na kuracje nim choć wydaje mi się że co się odwlecze to nie uciecze.

Czytałem troche na temat Izotretinoiny i pisało że dawka początkowa waha się między 0,2-1 mg/kg masy ciała. Przy wadze 55kg masz 20mg Izoteku dziennie więc wychodzdzi że Twoja dawka to około 0,37mg/kg masy ciała.
Dużo osób pisało w tym temacie że dawki nie dobiera się tylko i wyłącznie do wagi ciała ale i też do stanu skóry.
Sierov pisał kiedyś że waży 80kg i lekarz przepisał mu dawke 0,25mg/kg masy ciała więc brał 20mg dziennie ale ponoć ta dawka miała i tak być zmniejszana.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
To rozumiem, ze moja dawka jest ok? bardzo dziękuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
magavi nie wiem czy Twoja dawka jest oki bo to tylke lekarz może wiedzieć. Czytałem że dawka całkowita jaka powinnna być przyjęta podczas całej kuracji Izotretinoiną wynosi 120-150mg/kg masy ciała. Jeśli lekarz da Ci dawke 120mg to przy Twojej wadze dawka całkowita leku wyniesie 6600mg.

No ale zobaczymy jak to będzie dalej - informuj nas na bieżąco.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
Mama takie pytanko,
Kieruje je głównie do mieszkańców Warszawy,kilka miesięcy temu kupowałem izotek za 189zł teraz musze płacić 200zł.
czy tak jest już we wszystkich aptekach?
Jeśli ktoś z Was zna apteke która sprzedaje taniej to prosiłbym o adresik apteki.

ps.
Już wiem z jakiego powodu na ulotce Izoteku jest ostrzeżenie o skłonnościach do samobujstw ;) ,bo dużo kasy sie wydaje,bardzo długo to trfa i nie widac żadnego polepszenia :(
Ja już biore ten lek około 3 miesiące i nie widze żadnego polepszenia :[

Czy ktoś sie wogóle wyleczył IZOTEK'iem ???????

Pozdrawiam Wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
fiszcher napisz ile masz lat i do jakiego czasu cierpisz na trądzik.
Jaką dawke Izoteku dostałeś? Zanim zacząłeś kuracje tym lekiem próbowałeś innych sposobów by wyleczyć trądzik?

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
Lat mam prawie 21,a od kiedy cierpie hmm,nawet nie pamiętam dokładnie od dawna ponad 6 lat, co do dawki to mam małą 20mg na 80kg.
Oczywiście przed kuracją izotekiem brałem przeróżne leki/antybiotyki (chyba wszystkie dostępne na rynku;),przez ładnych kilka lat.

Czy ktoś naprawde sie wyleczył Izotekiem???


Jaką dawke Izoteku dostałeś? Zanim zacząłeś kuracje tym lekiem próbowałeś innych sposobów by wyleczyć trądzik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium