SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
kluska88

endokrynolog jest od zaburzeń hormonalnych, więc ta fosfataza to hormon, która wystąpiła u ciebie w nadmairze, ale nie pytaj mnie co to jest bo nie mam pojęcia!!! Mimo tego, że się o hormonach uczyłam to o tym nie słyszałam. Dziwie się tylko czemu sie od razu nie zapytałeś lekarza.

anka79

Ja dzieci nie planuje jeszcze długo, ale wiadomo... Nie boje się wcale, izotretinoiną leczą nie od wczoraj i jeśli miałyby byc jakieś z tym problemy to wycofaliby ten lek. Myśle, że to jest pewien sposób na ,,wyszukanie" winnego jeśli się coś nietypowego zdarzy.

W ogóle to zauważyłam, że strasznie się ostatnio schizujemy na tym forum. Jak nie wypadające włosy, to nawrót trądziku, albo ta ciąża. Strach sie bać. Nic złego sie nie stanie, wszyscy sie skutecznie i trwale wyleczymy, włosy będziemy mieć bujne jak Wodecki, dzieci urodzimy na potęgę, zgłosimy się do konkursów piękności i w ogóle będzie fajnie. I nie ma co myśleć inaczej. Głowa do góry.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
ewka2707

Podobno w Szwajcarii wycofali, w USA caly czas probuja, ale to mafia :) Rozwazne stosowanie leku nie zaszkodzi. I nie ma sie co stresowac, bo to ze u mnie nastapil nawrot nie znaczy ze u wszystkich wystapi, wszystko zalezy od organizmu i od dawki. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
kamov

Strasz nas dalej!

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Macie tu trochę o samobójstwach spowodowanych przez ten lek http://www.liberator.org.pl/index.php?see=art&art_id=626 , wywiad jest zrobiony pod patronatem Super Expressu, wszyscy wiedzą że jest to brukowiec (podobnie jak Fakt), i jego artykuł trzeba brać z przymrużeniem oka , ponieważ oni lubią robić "z igły widły" możliwe że lek spowodował śmierć jakiejś osoby, ale przecież jeżeli pacjent decyduje się na kuracje to wie (a raczej powinien być poinformowany) o efektach ubocznych, powinien być rzetelnie przebadany przed i w czasie kuracji (chodzi mi tu głównie o wątrobę).
A tak szczerze powiedzawszy ile było zejść śmiertelnych o zażyciu zwykłej aspiryny?
Napewno kilka krotne razy więcej, ale o tym się nie mówi na co dzień,bo jest w powszechnym użyciu od około 100 lat (wynaleziona przez Felixa Hoffmanna w 1897 roku źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Aspiryna ).
W pełni się zgadzam z wypowiedzią ewki2707 która napisała :" Trudno winić lekarza z 20 letnią skuteczną praktyką /o ile to prawda/, że raz mu sie nie powiodło, bo każdy popełnia błędy i nie ma człowieka w 100% skutecznego w swoim zawodzie. Szkoda tylko, że padło akurat na Ciebie. Mnie też się wydaje, że po dłuższej kuracji wszystko Ci się poprawi."
Niestety niema leku i ludzi w 100% skutecznych, i to się tyczy każdej dziedziny życia.
Zawsze jest jakiś % któremu się nie powiedzie, ale to nie jest powód do załamywania rąk, przez całą resztę.
Przykro mi Kamow że to ty jesteś tym % któremu się nie powiodło, ale rozmawiałem z moim dermatologiem i też na ponad 100 pacjentów wyleczonych w 100%, musiała powtórzyć kurację u 2 i druga kuracja przyniosła już spodziewany efekt. Chłopie nie załamuj się na pewno będzie lepiej, trzymam za ciebie kciuki.

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Od pewnego czasu wymienne stosowanie Izoteku z Roaccutane ze względu na cenę, przestało być tak opłacalne. Odwiedziłem kilkanascie aptek w K-cach i ceny Roa i Izotek (20mg) róznią się maksymalnie o 10 zł. Roa kosztuje teraz średnio 215-220 zł, ale można spotkać też trochę taniej. Słyszałem jednak, że niektórzy z was, którzy kupowali ten lek stale w jednej aptece, otrzymywali jakiś rabat. W większości aptek, które odwiedziłem, niczego takiego nie proponowali . W sumie mieszkam niedaleko Czech (pociągiem kilka godzin), kusi mnie, żeby się tam skoczyć i taniej zrealizować recepty, ale boję się, że w tych przygranicznych aptekach nie będzie tego leku od ręki.

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Ludzie skąd wy bierzecie takie informacje??? Nudzi wam się i w ramach hobby straszycie innych??? Za chwile na podstawie tego forum bedzie mozna nakrecic film science-fiction. myslalam, ze mamy sie tu wspierac, a nie straszyc. Ta strona, którą znalazł afrok - horror.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
ewka2707

Strona podana przed afroka jest stara jak swiat. Wszystkie tego typu informacje dotycza dawek powyzej 80 mg na dobe.

Moja twarz wyglada juz bardzo zle, z dnia na dzien jest coraz gorzej. I to sa fakty, z ktorymi nie moge sie pogodzic. I powiem szczerze ze az tak wysypanego czola nie mialem nigdy, to juz nie jest nawet kaszka, ale grudki. Zastanawiam sie o co chodzi, przeciez w czasie kuracji bylo tak dobrze... Jasne ze sie nie poddam, ale nie mam juz sil. Bylo dobrze, a moze za dobrze... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Ewka2707 nie miałem na celu nikogo straszyć, ale uświadomić to że niema leków w 100% skutecznych, i zawsze jest jakiś margines błędu. I napewno nie jest moim hobby straszenie innych, sam biorę Roaccutane, wiem o efektach ubocznych i siedzę w tym tak samo jak wy.
Ale ludzie tu chodzi o zdrowy rozsądek, nie składajcie broni tylko dlatego że jednemu się nie udało. Wywiad z tej stronki jest zrobiony dla Super Expresu i jak pisałem, a oni lubią wyolbrzymiać pewne fakty. Ostatnio ten wątek robi się coraz bardziej pesymistyczny

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Afrok

Ale przeciez nikt nie sklada broni, niektorzy maja tylko dosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
W sumie to się tobie, nie dziwie, bo sam wiem jak to gów** potrafi uprzykrzyć życie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium