SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51
Rosyjska ruletka, można rozwalić sobie życie a można zyskać spokój na jakiś czas.
Nic dziwnego że wycofali to g**** w Niemczech.


Yates
Ja przechodzilem dwie kuracje izotekiem. Po pierwszej tradzik wrocil po roku, nie byl jakis mocny, ale nadal mi to przeszkadzalo. Po drugiej kuracji jestem już dwa lata, mam tylko niewielkie syfy na szyi. Efektów ubocznych nie odczulem, jedynie przy wiekszych dawkach swedziała mnie głowa i schodziła skóra, wszystko zależy od osoby.


Zdajesz sobie sprawę że twoja wątroba w trakcie kuracji jest obciążona gorzej niż gdybyś nałogowo chlał ? mimo że testy będą w normach a wątroba ma zdolność regeneracji to nie zdziw się jak za 20 lat dostaniesz raka wątroby lub wysiądą tobie nerki.

Lepiej używać leków miejscowych co jakiś czas i zmienić nawyki żywieniowe bo one zwykle są źródłem problemów.


Zmieniony przez - wejahu w dniu 7/28/2019 7:28:29 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4
a jak z izotekiem? w sumie wiem że raczej nic zbytnio nie nawilży skórę od środka prócz wody.. ale z zewnątrz co jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13
hydrolaty naturalne? ewentualnie popatrz za tym co jest domowe i ma działać ma skórę. u mnie pomogły drożdże, nagietek, fiołek i lukrecja. poza tym sprawdzaj składy tego co masz w kosmetykach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 21
a gdzie coś takiego można znaleźć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13
nie wiem czy jest jeszcze coś takiego bez dodatkowych pegów, alko i innych slsach w składzie. możesz się w sumie rozejrzeć ale sama szukałam kiedyś czegoś zbliżonego i nie znalazłam ok. wiesz, na takie zajady i inne rzeczy można szukać maści w aptekach ale na sam przesusz po izo to już troche trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 132
żyje może tutaj ktoś jeszcze? mam trochę pytań co do chłopa, bo z lekka juz nie wiem co poradzić mu przy działaniu izotekiem. na razie nie trenuje, ma problemy ze snem, suchość skóry i właśnie tu ma problem bo ma na twarzy żywe rady. ktoś wie jak mozna to jakoś podleczyć? ewentualnie nie wiem.. nawilżyć? hallo bo obecnie tylko widze ze s******* mu pomaga na sucha skore ale możne jest coś co by było w stanie jakoś podratować okolice ust bo robią mu się jakby zajady takie strasznie rozległe.



Zmieniony przez - melloddy w dniu 2020-06-15 10:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 201 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3723
Bioderma na buzie...przed snem grubo nałożyć na usta Tisane...nie ma nic lepszego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 132
Jaka dokładnie bioderma? :D Wszystko rozpatrzę jeżeli masz coś ciekawego. Ile razy dziennie nakładasz ją na twarz? Co do Tisane to masz ten balsam czy pomdę w sztyfcie? szczerze mówiąc nie widzę mojego chłopa by chodził sobie z sztyftem ale on jest taki trochę hop siup i nie przetłumaczy mu się że musi coś na te twarz nakładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 201 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3723
melloddy
Jaka dokładnie bioderma? :D Wszystko rozpatrzę jeżeli masz coś ciekawego. Ile razy dziennie nakładasz ją na twarz? Co do Tisane to masz ten balsam czy pomdę w sztyfcie? szczerze mówiąc nie widzę mojego chłopa by chodził sobie z sztyftem ale on jest taki trochę hop siup i nie przetłumaczy mu się że musi coś na te twarz nakładać.

Jak chce mieć usta normalne to ta Tisane raz lub dwa razy dziennie i wogole bez problemy usta normalne miałem dwa dni nie używania i był dramat...pomadka najlepsza...Bioderma Intensive Baume ja nakladalem rano i wieczorem tylko ze wieczorem mocniej bo dość konkretnie nawilża...przy Izo nawilżanie skory jest mega ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 132
Patrzę na składniki pierwsze w bio i trochę czuję się zaniepokojona, bo na 3 miejscu jest Paraffinum Liquidum a nieco dalej Sucrose Stearate, chyli skladniki które mogą podrażniać. One są strasznie wysoko. Co do ust to juz jest kupione w fazie sprawdzania, także ok, ale nie wiem jeszcze jak z tym drugim kosmetykiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium