SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
Dziewczyny dzięki za wsparcie, dużo to dla mnie znaczy, może jutro już mi sie uda zapudrować to ,,żywe mięso"

anusiiaa

Ja rozszerzone pory miałam zawsze. Teraz są jakby mniejsze, takie malutkie, czarne kropeczki, ale jeszcze pare dni temu miałam coś jakby niewielki wysyp i wtedy były szersze, ale samo to wszystko jakoś wróciło do tego stanu co teraz. Ja maseczki zastosować nie próbowałam, ale fakt, że mnie korci i jedyne co mnie powstrzymuje to ta przesuszona cera, bo nie wyobrażam sobie póki co zastosować maseczki, która ściąga i oczyszcza pory, na tak sucha cerę, może za jakiś czas. Ale wbrew temu co tu niektórzy wcześniej pisali zrobiłam sobie delikatniutki peeling w niedzielę /to tak a'propos tej poniedziałkowej inauguracji / i efekt był super, ale nie wiem jak to podziała u kogoś innego, bo ja mam skóre jak na pięcie, od lat się łuszczy i do peelingów jest przyzwyczajona.

Pozdrawiam!

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Czesc wszystkim! Dlugo mnie tu nie bylo...Zaczelam wlasnie 3 miesiac kuracji Izotekiem (65 dzien). Ogolnie jestem bardzo zadowolona. ciagle jeszcze cos tam wyskoczy, ale goi sie blyskawicznie. Przebarwienia rowniez znikaja. Skora pozostaje jasna i gladka. W trakcie leczenia nie mialam wiekszych skutkow ubocznych, standardowo: suchosc ust, wysuszenie oczu, pojawily sie kilka razy bole miesni i stawow (rowniez w klatace piersiowej),troche wypadanie wlosow. Na poczatku trzeciego miesiaca dosc mocno wysusza mi sie sluzowka gardla, a przez to zaczelam kaszlec, ale to chyba tez na skutek przeziebienia. Ciesze sie, ze jeszcze tylko ten miesiac mam brac 40 mg/dobe, potem przechodze na 1 kapsulke az do dawki 120 mg/kg/dobe czyli jak dobrze pojdzie kuracje skoncze w marcu (waze 56 kg). Pozdrowionka!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
hey, mam pytanko. Jaki fluid (nawilzajacy) polecacie w trakcje kuracji Izotekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
do ewka 2707: moze skusze sie na ten piling bo u mnie kóra nie jest tak bardzo wysuszona (spodziewałam sie czegoś gorszego)...ale to chyba przez regularne nawilżanie tak jest...używam kremu nivea soft rano i wieczorem i powiem wam że jest super i jestem bardzo zadowolona... no i dzięki za odpowiedż..;)

co do fluidów to nie mam pojęcia...bo nie używam...wole nakremowac twarz a potem użyć na nią puder w kamieniu inglota...a jeżeli to Ci nie bedzie odpowiadac to przeczytaj nasze wcześniejsze listy, tam duzo znajdziesz..:P

pozdrawiam wszystkich pogromców pryszczy...;***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Powiem wam ze ja w trakcie drugiego miesiaca brania Roaccutanu nie mam juz problemu z suchymi ustami i twarza.Cały dzien praktycznie niczym nie nawilżam,troche mnie to martwi moze ten lek juz na mnie nie działa,sama nie wiem co myśleć.A co do fluidów to nawilzajacych nie używałam zawsze stosowałam kryjące a teraz to tylko korektor punktowo no i jakis puder prasowany teraz uzywam z Avonu,niewidoczny wcale na twarzy i bardzo lekki.Jak dla mnie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
dawno mnie nie bylo bo pojechaalm na studia ale wczoraj przyjechalam do domku i przerazily mnie moje zaskorniki wiec zaczelam wyciskac te czarne pukty, zagalopowalam sie i poharatalam sobie policzki moze nie az tak strasznie ale jestem cala czerwona myslicie ze to samo zejdzie czy mam jechac do dermatolog biore ioztek prosze o odpowiedz wiem ze jestem glupia... ah tak mi zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
do kistulka :

Nie przejmuj sie chyba az tak bardzo ja wczoraj zrobilam to samo, tyle ze na nosie bo juz nie moglam na te zaskorniki patrzec i tez bylam czerwona, ale poszlam spac i dzis juz ejst ok, wszystko zeszlo ;) moze z 1 dzien bedzie Ci sie utrzymywac zaczerwienienie, a potem powinno byc ok ;)


Ja juz po 30tabletkach i widze spora poprawe, buzia w ogole sie nie przetluszcza jest caly dzien super ;] Pojawiaja sie dziwne pryszcze, a dziwne dlatego, ze wieczorem zapowiadaja sie jak wielkie bomby ropne i juz sie boje, a na nastepny dzien juz ich nie ma ;) i tak w kolko .. ;P Poza tym jest duzooo lepiej :D

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
dzieki sultanka ale policzki mam niezle zaczerwienione i luszczace mam nadzieje ze kilka dni i mi sie to unormuje, ale juz nie daje rady z tymi zaskornikami, czy wy tez amcie to samo? jak sobie z nimi radzicie? ja tez biore juz drugie opakowanie i jak narazie jest gorzej niz kiedykolwiek pozdrawiam, zaczynam watpic w dzialanie tego leku odpiszcie ... please pozdr for all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
prosze poradzcie cos bo amm cala twarz w luszczacych strupach, ten izotek nie dzila na mnie a wprost przeciwnie doprowadza moja skore do strasznego stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
w trakcie kuracji nie mozna nic robic na skorze, nawet takie wyciskanie itp nie powinno miec miejsca...
co do stanu Twojej skory, to na ulotce pisze, ze moze nastapic na jakies 7-10 dni pogorszenie, ale pozniej powinno byc tylko lepiej ;)

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium