SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
ja próbowałam paktycznie wszytkiego...od kuracji tranowych po antybiotyki i masci po których łuszczyłam się jak matoł..oczywiście nic nie pomogło..w akcie desperacji zdecydowałam się na kuracje izotekiem ale zaczynam od jutra..byłam dziś w aptece się zapytac w jakiej cenie jest...to nie dostałam odpowiedzi na to pytanie... ale pani zrobiła mi wykład na temat tego leku...o skutkach uboczonych i jakie to jest okropne świństwo..najbardziej czego się przestraszyłam to powiedziała mi że często są póxniej zaburzenia w rozwoju ciąży i to nawet po bardzo długim okesie czasu:O...nie wiem co o tym myśleć...może slyszeliście coś na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
aaa i zapomniałam dodać że życze wam wszytkim którzy mają problemy z trądzikiem aby nareszcie się wam udało i żebyście się pozbyli tego świństwa..:P..trzymam za was ksiuki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
do anusiia

Ja tez probowalam wszystkiego, uzbieralo sie przez 11 lat. Izotek zazywam tydzien i skutki uboczne sa znosne, mniej wazne niz nadzieja na gladka buzke. Co do ciaży, to fakt do 2 mies po skonczeniu kuracji i oczywiscie podczas nalezy ja wykluczyc. Potem lek sie wydala, wiec ryzyko takie jak zawsze, mnie tez straszyli, ale sama troche na ten temat poczytalam i popytalam sie i juz sie nie boje.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
Do anusia:

Pani magistre dobrzre, że przestrzega, ale mogłaby się trochę douczyć, albo niedokładnie ją zrozumiałaś. Należy bezwzględnie stosować antykoncepcję w trakcie oraz do 2 miesięcy po zakończeniu leczenia. Nie wolno wtedy zajść w ciążę, bo dziecko będzie miało wrodzone wady. Ale po upływie 2 miesięcy od zakończenia leczenia wszyctko wraca do normy.

Antykoncepcja oczywiście pod warunkiem, że masz jakieś kontakty intymne )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Witam

11 dzień stosuje IZOTEK, efekty widoczne - zadawalające, jestem po "wysypie", usta wysuszone, oczy suche, innych reakcji nie stwierdzam na ten lek. Wcześniej "ochdziesiąt" maści, antybiotyków itp. Alkohol spożywałem w tamta sobote w ilosciach znacznych efekty uboczne nie wystapiły. Do czego zmierzam hmm, mianowicie:

- Czy ktoś z Was podczas stosowania tego leku korzystał z solarium??? jesli tak to czy wystąpiły jakieś efekty nieporządane???

Ja mam taką potrzebe i się mocno zastanawiam.

Drugie pytanie
- Czy mozecie polecić jakiś krem, żel na tą wysuszoną skóre na twarzy?? obecnie uzywam do mycia żel effaclear (nie jestem pewien czy tak to się pisze) firmy Roche, wczesniej kremy wogóle nie stosowałem gdyz skóra zadnych nie tolerowała.

Pozdrawiam
P.S. waże 78 kg przy wzroście 180 cm dawke sobie zapodałem 40 mg/dzień (mam dostęp do recept na początek, w lekarzy zwątpiłem po tym jak mnie jedna karmiła Tetralysalem od listopad 2004 i zachwycała sie efektami (dla mnie niezadawalającymi) - ogólnie nie mam dużo "syfów" - 3-4 sztuki na policzkach widoczne - troche zaskórniaków.

pozdr. arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
do Arek:
A więc tak mi dermatolog odradził solarke , na ulotce wyraznie jest napisane że nalezy unikać kontaktu ze słońcem ( sztucznym też, po drugie ja staram sie ograniczyć do minimum spożycie alkoholu według ulotki a co do kremu to kup sobie PHYSIOGEL KREM , mój dermatolog mi go zalecił , kosztuje chyba 35 zł ale jest bardzo wydajny mam go 3 miesiąc , nie zawiera barwinków , jest hipoalergiczny , również bez substancji barwujących i konserwujących , mówie Ci rewelacja:) Nie wiem jak innym , ale mi efekt suchych ust minąl z biegiem czasu:) Pozdrawiam i życze Powodzenia:)

StOmIL To WiArA KtÓrA ŁąCzY Ta MiŁoŚć NiGdY SiE NiE SkOńCzY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
z tą ciąża to czytałam różne opinie, i slyszalam że nawet do 2 lat, lepiej nie planować dzidziusia, po lek sie w organiźmie utrzymuje dosyć długo, biore lek 10 dzien nie miaalmwysypu skora sie powolo stabilizuje już nie mam rtakiego łojotoku jest lepiej :) oby tak dalej, a co do dawek to ja biore jedna tabletke waże 50 kg, ale za to kutracja bedzie u mnie trwać dluzej, jeżeli bieżesz 2 to szybiciej bedzie widac efekty, kurqacja potrwa u ciebie okolo 6 miesiecy, pozdrawiam wszystkich walczacych z tym paskudztwem, piszcie jak dzial na was izotek i czy pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
a i jeszcze chciaalbym dodac ze odkad zaczelam terapie izotekiem, na nowo odzylam, zaczelam wierzyc ze mozna zwalczyc to swinstwo, predzej probowalam wszystkiego od wszelkich masci skinoren, diferin, unidox po diete pilam wode, nawet po 3 litry dziennie nic nie pomagalo teraz biore izotek i jest lepiej a to dopiero 10 dzien, MAM NADZIEJE ZE ZA KILK MIESIECY ZAPOMNE ZE ISTNIEJE TAKIE COS JAK TRADZIK WAM TEZ TEGO ZYCZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Ces :] Dzis dzien niech policze ... 6 ;] jest ok, pare pryszcy wyskakuje ale nie jakies wielkie tylko z bialymi "glowkami", za to czolo sie juz oczyscilo :D Usta suche, oczka troche szczypia... Poza tym wierze w lepsze jutro :] Narazie sie nie luszcze w ogole.. ;]

Co do solarium to wlasnie tez sie zastnawiam nad pojsciem ale doslownie na pare minut bo podobno slonce duzo szybciej bierze przy braniu izoteku, ale nie wiem czy to w ogole najlepszy pomysl ...

No i niedlugo mam duza impreze a nie mozna alkoholu... Jest ktos komu jakies objawy uboczne po alko wystapily ? Bo chyba sa przypadki wiec trzeba bedzie jednak zrezygnowac ...

Pozdrawiam all :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
Ludzie kochani czy Wy wogole dojrzeliscie do brania takiego leku. Zadnego solarium, az tak to jest wazne? A pozniej pretensje, ze kuracja sie nie powiodla lub nie ma efektow. Pozwolcie dzialac lekowi spokojnie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium