SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Izotek biorę już 3 m-ce. Zmiany nieporównywalne do tetracyklin. Jestem bardzo zadowolony a poza suchością warg nic mi nie dolega. Ostatnio wyskoczyły mi próby wątrobowe i moja dr nie chce kontynuować leczenia, już kazała przerwać na tydzień i powtórzyć badania. Ale to przez alko... ;) Głupi to był pomysł i naprawdę odradzam picie w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
pomoc nie pomoglo a zaszkodzilo na co inne !!!!

2 miesiac sie zatanawialem czy znowu w to wchodzic ale weszlem i znowu mam kuracje na 6msc ciezko bedzie bo juz po 1.5 msc mam problemy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Do Sagaa:czy przed leczeniem Izotekiem też miałaś wysoki poziom cholesterolu,czy dopiero w trakcie?A jak trójglicerydy,miałaś robione też?Ja mam przed leczeniem wysoki poziom cholesterolu i żeby zacząć brać Izotek musze najpierw go sobie obniżyć.pozdrawiam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Wysoki cholesterol miałam juz przed leczeniem..ale ze jest on prawie na granicy wysokiej normy -lekarz postanowił wypisac mi jedno opakowanie przy załozeniu ze bee bardzo rygorystycznie przestrzegała diety...Wziełam dopiero 2 tabletke..jem same warzywa prawie..i jest ok..za tydzien musze powótrzyc cholesterol..trojglicerydy mam w normie..Podwyzszone jedynie mam jeszcze tylko żelazo..pozdrawiam...
Ps. Podobno w trakcie leczenia cholesterol wzrasta i to jest całkiem normalne..

sagaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Anka79 : a jak wysoki masz cholesterol? i jakie trojglicerydy?

sagaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 85
Czesc wszystkim, Izotek biore zaledwie 11 dzien - dawka 40 mg/dobe. Na razie jest ok. Chyba pierwszy tydzien byl najgorszy...czulam jakbym wszystkie negatywne objawy miala naraz. Nastapilo wtedy lekkie zaostrzenie zmian, suchosc ust i lekkie luszczenie na twarzy, dodatkowo slaba depresja, ogolne oslabienie organizmu i bole stawow. Na usta moge polecic rewelacyjny krem o nazwie Lipobase (Yamanouchi). Teraz juz mam sie dobrze - opisane objawy sa nadal, ale znikome. Chcialabym sie zapytac czy ktos z was wie jak moglabym zakupic izotretinoine w Niemczech tj. czy na recepcie moze byc haslo Izotek czy tez niemiecka apteka sama zaproponuje mi tanszy odpowiednik (jesli tak to jaki i czy naprawde wychodzi to taniej?). Z powodu wyjazdu bede musiala juz niedlugo zakupic ten lek w hurtowej ilosci i cena dosc mocno mnie przeraza (na razie place 220 zl za 30 kapsulek). Mam tez pytanie do dziewczyn - czy wszystkie stosujecie doustna antykoncepcje? Bede wdzieczna za info. Pozdrowionka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
dzis zaczela obowiazywac nizsza cena na IZOTEK bylem w aptece i zamiast 185zl zaplacilem 163zl !!!za opakowanie 20mg 30kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
Dla Zainteresowanych kupnem Izotek'u tanio w Warszawie
Oto lista aptek:

Izotek 20mg.-30szt.

Apteka "pod skrzydłami"-ul.Grójecka 107 (Ochota) tel:822-71-16 173zł.

Apteka-ul.Puszczyka 9 (Ursynów) tel:641-54-01 175zł.

Apteka-ul.Keniga 14 (Ursus) tel: 867-17-28 169zł.

Apteka-ul.Racławicka 146 (Ochota) tel: 668-75-81 175zł.

Apteka-ul.Czajewicza 24 (Piaseczno)tel: 750-21-23 175zł.

Apteka-ul.Al.Wojs.Polskiego 16a (Pruszków) tel: 759-84-37 175zł.

Życze Wam szybkiego wyleczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
do Sagaa:lepiej nie pytaj,mam bardzo wysokie,cholesterol:236,trójglicerydy:260.Lekarz mi powiedział że moge mieć wysokie skoro non stop brałam jakieś antybiotyki na trądzik,w tym jeszcze Diane35.Zeby zacząć leczenie Izotekiem musze najpierw brać leki na zbicie tego chol.i trójgl.A Ty jaki masz cholesterol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Ja mam cholesterol 241 :( ale trojglicerdy wporzadku 139 ( chyba ) a jakie masz zelazo?? do anka79..pozdrawiam..

sagaa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium