SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Dzięki Bartoszek i aeiou właśnie zacząłem smarować kremem, mam też, podobno świetny, płytn na takiego typu egzemy zwie się 'Borasol' .. zobaczymy ...

aeiou:
co do pulsowania twarzy to zdarza się.. jedym z efektów ubocznych leku jest wzrost ciśnienia wewnątrzczaszkowego i tez to może być pośrednia przyczyną tych "doznań" :) to samo można zauważyć jak sie bardzo opalisz na twarzy, przynajmniej ja tak mam ... noramlne ;)


pozdrawiam serdecznie

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
A propos depresji...No cóż...ten mój trądzik ropowiczy mam tylko na twarzy...głównie na policzkach...teraz mam tak na dobrą sprawę 2-3 wypryski zapalne...czyli prawie nic...a zaczęłam 4 miesiąc...Nie jest źle, ale że mamy Zimę to przebarwienia są faktycznie widoczne...i to bardzo...ale już mi wszystko jedno...BO JEST LEPIEJ!!! Wysypu się nie bać!!!W końcu musi to wszystko "wyjść:)".A wracając do depresji...Tak...biorę leki przeciwdepresyjne...No bo ciężko przecież utrzymać SUPER FORMĘ PSYCHICZNĄ... I to mi bardzo pomogło...Mój E-mail: [email protected] Piszcie...Podzielę się doświadczeniem...I bardzo chciałabym pogadać z kimś, kto już kurację ma za sobą, bo przede mną jeszcze 5 mcy...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Hej! Od dwudziestu kilku dni zażywam Izotek. Problemy mam tylko z twarzą, nie jest najgorsza, ale po dłuższym czasie używania różnego rodzaju maści, moja dermatolog powiedziała, że tym się wyleczę, ale pozostaną ślady i nie wiadomo jak dlugo to potrwa, więc zaczęłam brać Izo. Czytałam Wasze komentarze jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, trochę mnie te skutki uboczne straszyły;) ale teraz wiem, że nie jest tak źle. Wprawdzie mam strasznie suche wargi, gorzej widzę (zwłaszcza wieczorami) itd ale cieszę się, że się zdecydowałam. Jak na razie nie mam wysypu. Mam nawet wrażenie, ze jest lepiej. Możecie pisać do mnie na gadu lub na maila. Czekam na wiad:)

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
do mieszko 18
Witam moim zdaniem jest tak gdzyz za mocna masz przesuszona skóre, i zaczyna sie tak złuszczac. Umnie sie robi cos wpodobie na czole ale jest to tylko z powodu silnego przesuszenia tą kuracjia umnie juz 3 tyg. Wiec trzeba nawilzac jesli jest taka potrzeba ja nawilżam kremem z iwostinu i jest nawet lepiej. A wysyp znowu jest ropny, dziwne bo raz jest raz nie ma, nie wiem od czego to zalerzy. pozdro.

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
do oioioi
Hej, pisalam juz kiedys, ale dosyć dawno, wiec może napisze raz jeszcze. Co do tej "wysypki" na dłoniach- jest to egzema- nic fajnego, ja to mialam (prof zrobil zdjęcia moim dłoniom i stwierdzil, ze to kolejny skutek uboczny po Izoteku), ale ja mialam to bardzo nasilone, okropnie to bolało, a palce strasznie spuchły, mialam to smarowac kremem specjalnie robionym i Iwostinem (krem tłusty)- no po jakims czasie pomogło, ale nadal mi sie odnawia co jakis time, po prostu trzeba zawsze zakładac rękawiczki i nie wychodzic z mokrymi czy wilgotnymi łapkami na dwór.
A co do mojej kuracji, jestem troszke przybita, biore 5 miesiąc, było nawet nawet dobrze, ale od jakiegos tygodnia mam jakby 2 wysyp, no moze za duzo powiedziane, ale parę "niefajnych" niespodzienek mi sie pojawiło, może to efekt tego, ze jak były te mrozy smarowałam twarz kremem nawilzającym, mam bynajmniej taka nadzieje i bardzo chcialabym nie miec juz takich niespodzianek. Moze po prostu zbyt wczesnie sie cieszyłam :( No cóż, zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się, pa.

paula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
mieszko 18
Może rzeczywiście bardziej intensywne nawilżanie pomoże? W sumie to nie mam takiego problemu (a przynajmniej jak na razie), ale myślę, że to powinno przejść po użyciu jakiegoś dobrego kremu.

mariona
Czy tę wysypkę miałaś tylko na dłoniach? Ja mam coś podobnego na palcach u stóp, zanika po porządnym pokremowaniu, ale czasem swędzi.

Jeśli ktoś ma problemy z krwawieniem z nosa - dobry jest żel nawilżający. Przynajmniej u mnie skutkuje.

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
do mariona,
dzięki.. dam teraz o dłonie jak nigdy..całe szczęście że to nie swędzi (narazie ?) :]

cytat: "może to efekt tego, ze jak były te mrozy smarowałam twarz kremem nawilzającym"

a nie smarujesz zawsze ? ja nigdy nie wychodzę na zewnątrz bez kremu nawilżającego/tłustego gdy jest poniżej 0 C. potem czasie mogą się zrobić dośc nieprzyjemne sine / czerwone przebarwienia

cyat: "Moze po prostu zbyt wczesnie sie cieszyłam :( No cóż, zobaczymy co będzie dalej."

dalej będzie już tylko lepiej :) nnie martw się, bo to wcale nie pomaga :)..

pozdrawiam również pa..

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
do arleta
Tak, tą "wysypkę" miałam tylko na dloniach, nigdzie indziej, ale to jak widac nie jest reguła, powodzonka:)
do oioioi
Kurcze, ale mnie zacytowałes- wiesz, zgodnie z zaleceniami mojego prof nie stosuje żadnych kremów, nawet nawilżających, wydawało mi sie to troszke dziwne, ale wole nie eksperymentować, tymbardziej, ze bardzo trudno jest dobrać krem do mojej gębki. Co do martwienia się to niestety to niezależne ode mnie, ale dzieki za słowa otuchy, pozdrawiam raz jeszcze.

paula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 406
Dzięki, Mariona. W każdym razie mam nadzieję, że to wkrótce zniknie, bo potrafi być denerwujące. Ja zawsze używam kremów nawilżających, u mnie to już rutynowa czynność.
Badacie poziom cholesterolu i innych takich (znaczy Aspat, Alat i hmm trójglicerydy)? Z tego co wiem to Izotek go podwyższa, dlatego też moja dermatolog zakazała mi jeść wysokocholesterolowych rzeczy (czyli tych najlepszych), bo miałam cholest. 180 (niby jak na moj wiek za wysoki). To było przed rozpoczęciem kuracji. Wczoraj pomaszerowałam grzecznie na pobranie krwi. I co się okazaje - wynik 168. Musze się przyznać, że nie przestrzegałam zakazu. Co o tym myśleć?

And when I'm with You...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 132
arleta_
Zależy jaka jest norma :) Jeśli mieścisz się w normie, to nie ma się czym martwić. Co do badań to wogóle mi ich dermatolog nie zlecił, ani przed kuracją ani w trakcie(teraz), i żyję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium