SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Hej, życze wam wszystkim wesołych świąt oraz szybkiego powrotu do zdrowia. :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 239
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen :) Wesolutkich i magicznych zycze ;] I wszystkim pozbycia sie problemu naszego wspolnego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
Wesolych Swiat zycze wszystkim izotekowca niech nasz problem zniknie na stale i obysmy mieli wszyscy ladne buzki w nadchodzacym roku !!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
do wszystkich mega A witaminowców

WESOŁYCH ŚWIĄT niech we święta rozświetlą się wasze buźki a niewesołe niespodzianki niech znikną z twarzyczek wraz z przyjściem świętego mikołaja
BUŹKA :PPpp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 220
Dołączam sie do życzeń ->tyle już się wycierpiało że w nadchodzącym roku coś(ladna buźka się nam należy od życia .Wesołych Świąt
P.S dzieki Bartoszek za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Również dołączam się do życzeń:) Przyszły rok pozwoli nam wszystkim odżyć.. mnie już powoli pozwala:)

Mam pytanie jednakowoż nie cierpiące zwłoki: Błagam poradźcie coś. Twarz wygląda coraz lepiej, z coraz większym spokojem spogladam w lustro, ale...
Matko, pomóżcie mi coś, bo mam w kącikach ust już od dłuższego czasu podrażnioną skórę. Nie wiem jak to określić, ale wizualnie wyglada to w ten sposób, że przy kącikach ust robi się brzydkie zaczerwienienie, czasem się powiększa (wtedy, to już wygląda na prawdę niedobrze), czasem się zatrzyma. Znacie jakiś sposób na to? Oczywiście dzieje się to na podłożu przesuszonych ust (2,5 miesiąca kuracji za mą). Pomocy, bo paskudnie się to prezentuje, mam nawet opory by całować dziewczynę...:/

Pozdrawiam

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
no jak swieta to swieta, zycze wiec Wam twarzowych swiat jak juz wczesniej wspomnialem ;), twarzy jak u niemowalczka i wszystkiego co tak naprawde pragniecie (skoro Sultanka tak pragnie miec brazowa skore to niech sie tak stanie z woli bozej ale bez ingerencji solarki ;) ).
ps: i nie zapomnijcie o izoteku na swiatecznym stole ;p

pinezkop
mi sie tez takie badziewia robia i same przychodza i same odchodza. musze uwazac zeby nie otwierac na szeroko buzi jak mowie albo sie smieje bo wtedy to juz w ogole pekaja usta i potem sie zaczyna ten rumien robic. ogolnie uzywam pomadki nivea-med oraz kremu alantan plus na osta i w chwili obecnej nie mam zadnej niespodzianki w kacikach. oby tak dalej.

jeszcze raz wesolych swiat!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
ja rówież sie dołączam do życzeń samy powodzeń i skucesów. Wesołych Świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Dołączam się do życzeń. Wesołych świąt.

Pinezkop

Gdzieś czytałem o tym w Internecie, było tam opisany problem podobny do twojego, który występuje podczas kuracji, jak znajdce to dam link.

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Dołączam sie do życzeń i życze Wam wszystkim pięknych twarzyczek w nadchodzącym Nowym Roku!Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium