SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
bardeux

Nie musisz miec nadziei, to sa fakty...Poprawa przyjdzie bo musi przyjsc :) I nie musisz w to wierzyc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
ewka_2707

te plamki sie nadal utrzymuja...a najwiekszy problem w tym ze 4 miesieczna kuracje skonczylam prawie 3 tyg temu a dermatologa widzialam w zeszla srode zanim te plamki mi wyszly, wtedy cera wygladala perfekcyjnie, a do niego jade ponad 2godz.w jedna strone wiec nie moge sobie pozwolic na co tygodniowe wypady:(
poczekam jeszcze jakis moment moze znikna, jak macie jakies pyt. to pytajcie

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
markita_

A może to po prostu uczulenie (alergia sezonowa)? Trudno mi powiedzieć co to może być, nie jestem specjalistą, ale powodów może być wiele. Plamki na pewno znikną, tylko dobrze byłoby wiedzieć co je spowodowało?

Zmieniony przez - Kamow w dniu 2005-09-23 21:45:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
markita_

Mnie się wydaje, że jeśli to maiałaby być alergia na izotek to wystąpiłaby dużo wcześniej, już na początku kuracji, a skoro ja zakończyłaś 2 tyg. temu to raczej nie powinnaś mieć obaw co do tego. Może to rzeczywiście alergia tak jak mówi kamov na coś innego. Mnie farmacuta polecił kupno najsilniejszej maści propolisowej 7% gdyby ,,coś" się działo w tym stylu. Mnie na razie nie jest ona potrzebna, ale Ty możesz spróbować, kosztuje ok 8 zeta więc można przeżyć, a jest właśnie na takie nieprzewidziane sprawy. Poczekaj do poniedziałku. Na pewno przejdzie, trzymam kciuki. PA

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
czy można w trakcie kuracji zazywać np tran lub inne kompleksy witamin?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 286
anusiiaa

Bezwzględnie nie można zażywać nic co ma witamine A, bo izotreninoina jest właśnie pochodną tej witaminy i łatwo doprowadzić do hiperwitaminozy. Tran również zawiera dużą ilość wit. A więc nie ryzykowałabym. O niedobór tej witaminy nie musisz sie martwić, na pewno Ci jej nie zabraknie.

ewelinka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Napiszcie czy przy braniu Izo/Roacc mozna brac jakies leki na przeziebiene np.Scorbolamid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 459
Czesc,
od nastepnego mam zamiar wybrac sie do lekarza po izotek i w zwiazku z tym mam do Was 2 szybkie pytanka:

1. Przy mojej wadze 97 kg jaka Waszym zdaniem powinna byc dawka dzienna?
2. Czy podczas brania leku mozna trenowac (szczegolnie silownia)

Z gory wielkie dzieki za jakiekolwiek info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
anka79

Chyba mozna, ja brałem już No-Spe, Ibuprom i to dobrych kilka razy. Nic się nie działo. Nie można brać tetracyklin, penicylin...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
dobi

Podejrzewam, że lekarz nie przepisze Ci mniej niż 40 MG. Standardowo dawka dzienna przy takiej wadze wynosi 50 mg.
Oczywiście, że można trenować, nie ma do tego żadnych przeciwskazań. Nie można przesadzać z treningiem, po jakimś czasie możesz odczuwać zmęczenie, więc nie będziesz mieć siły na "mocniejsze" treningi.

Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium