SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Hehe... Mnie tez korciłoby, nio ale 38 stopni to wysoka goraczka. Tylko nie wiem po co masz jechac do swojej pani dermatolog. Moja mowila ze podczas choroby mam dalej przyjmowac lek chyba ze byloby ze mna ciezko i nie stosowac antybiotyków z grupy tetracyklin.
Mysle ze wysym nam sie skonczyl ale trzeba poczekac pare tygodni zeby to zeszlo. :/ A pozniej jeszcze pare aby poznikal blizny itp. :/ Ale napewno warto czekac... :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
u mnie 36 dzień, i od jakiegoś czasu lekki zastój, codziennie pojawia mi się kilka małych syfków, które wprawdzie szybko znikają, ale sa niestety. ogólnie twarz wygląda coraz lepiej, czekam tylko aż już mi nic nie będzie wyskakiwać.
pozdawiam

Kordian111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
z tym nic wyskakiwaniem to jest nie dokońca prawda mi tam od czasu do czasu wyskoczy cosik no i pomału się goi ale już nawet się tuym nie przejmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
siemanko.
powiedzcie mi, proszę, jak mam rozpoznać ten wysyp? biorę Aknenormin 15. dzień. wczoraj zauważyłam, że pory się powiększyły i mam mnóstwo czarnych kropek na nosie, jego okolicach i na brodzie. z wypryskami to tak średnio: jeden paskudny wielki gulowaty, strasznie bolący, no i kilka mniejszych, których obecność nie jest w sumie aż tak uciążliwa. czy to może być już to?
szczerze mówiąc, to mam już dosyć tego chowania się przed całym światem. trochę mnie to dobija. parę dni temu miałam takiego doła, że szkoda gadać. momentami przychodziło mi do głowy, żeby zrobić sobie jakąś krzywdę, ale na szczęście były przebłyski świadomości, że to może być uboczne działanie leku. chyba muszę wyjść do ludzi, bo inaczej zwariuję.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
zytaliście może http://opole.naszemiasto.pl/wydarzenia/557899.html ciekawe czy to prawda.hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
damcioo

Wreszcie się coś robi, żeby obniżyć już i tak astronomiczne ceny Roaccutanu, rozmawiałem z lekażem na ten temat i powiedziała mi, że kiedyś (parę ładnych lat temu) ten lek kosztował 5 zł, bo był prawie w całości refundowany przez państwo, kupowało się go na tzw. Zielone(czy niebieskie nie pamiętam dokładne) recepty. Mam nadzieję, że cena leku spadnie na, tyle że będzie bardziej dostępny. Ale jak napisałem kilka stron wcześniej może być ryzyko przepisywana leku przez mniej kompetentnych lekarzy.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
witam wszystkich!!!!! ;)

czy ktos podczas kuracji izotekiem ( itp) pił alkohol ( raczej chodzi o 40%)?????? Prosze odpiszcie;) mielscie jakies nieprzyjemne nastepstwa??

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Tak Ja ostatnio byłem na dwóch studniówkach pod rząd i wypiłem na każdej około 0,5l i jakoś większych efektów nie było, piłem przez całą noc małe ilości i non stop na parkiecie, na drugi dzień też nic mi nie było, oprócz tego ze chciało mi się strasznie spać, ale innego dnia byłem z kumplami w barze i wypiłem 2 lub 3 piwa i następnego dnia czułem się jakby mnie walec przejechał, także mój stosunek do alkoholu podczas brania Roaccutanu jest raczej mieszany, bo jednego dnia nic mi niebyło a innego zdychałem, mimo że wypiłem mniej.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 96
ja też dosyć często popijam i jak dotąd mi to w żaden sposob nie zaszkodziło, nie licząc tradycyjnego kaca, ale to raczej nie jest efekt działania leku;)

Kordian111

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
Spoko dziekuje panom za odpowiedzi ;)

Nom to teraz pobaluje sobie bez strachu;) Bo myslałem ze watroba pod wpływem leku moze byc bardziej wrazliwa na alkohol i bałem sie ze wystapia niemiłe konsekwencje ale skoro u was wszystko w normie a piliscie to git;)!

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium